Postřehy od osob, které zajišťují chod naší společnosti.

 

Úžasní lidé ve společnosti Konica Minolta

Slogan „Úžasní lidé ve společnosti Konica Minolta“ znamená uznání, nadšení, emoce a hodnoty. Lidé ze společnosti Konica Minolta vám umožní nahlédnout „do zákulisí“ své každodenní práce: projektů, produktů a vášní.

Číst dál
csm_KM_Amazing_People_Logo_Layout
Patrick Stucke
quotation marks

V oddělení služeb a podpory se při delegování úkolů dodržuje vysoká úroveň odpovědnosti, díky čemuž mám velkou flexibilitu při představování a zavádění nových nápadů. Pracuji na mezinárodní úrovni v těsném kontaktu s kolegy z celé Evropy, Japonska a jiných regionálních ústředí, například USA. Díky tomu mám neustále příležitost rozšiřovat si zkušenosti a vždy se setkávám s úžasnými kolegy v mezinárodním kontextu.

Patrick Stucke

Služby a podpora

Frauke Flüthmannová
quotation marks

Jsem vděčná za to, že mám možnost si po získání titulu v oblasti marketingu vybudovat širokou síť mezinárodních kontaktů mezi kolegy ze společnosti Konica Minolta, získat spoustu odborných znalostí a pracovat na svých vlastních mezioborových projektech. Neumím si představit lepší přípravu na svou novou roli junior specialistky na podnikovou komunikaci, než je stáž v marketingovém oddělení evropské centrály společnosti Konica Minolta!

Frauke Flüthmannová

Praktikantka

Nicolas Führ
quotation marks

Minulý rok jsem se zúčastnil programu technologických inovací. Tato zkušenost znamenala cennou změnu oproti mé každodenní práci a pomohla mi myslet kreativně. Velmi si vážím příležitosti rozvíjet své nápady společně s kolegy z různých oddělení a zemí a jsem mimořádně hrdý na výsledek.

Nicolas Führ

Program technologických inovací

Berit Hillmerová
quotation marks

Každý den ve společnosti Konica Minolta je jiný a vždy se setkáváme s novými výzvami, které náš tým potřebuje řešit a vyřešit. Mé úkoly jsou mimořádně rozmanité a závisí na specifických potřebách zákazníka a jeho individuální situaci.

Berit Hillmerová

Mezinárodní oddělení péče o klíčové zákazníky

Začněte svůj příběh zde!

Volné pracovní pozice