Inteligentní kamerové
systémy s AI

VÝKONNÝ NÁSTROJ PRO DOKONALOU BEZPEČNOST

Chci vědět více
 

Volba inteligentního kamerového systému s AI nabízí řadu výhod nad tradičními kamerovými systémy. Jejich schopnost analýzy, adaptace a integrace je klíčem k vyšší efektivitě a přesnosti nejen v moderním zabezpečení objektů. Investice do těchto technologií znamená investici do budoucnosti s cílem optimalizovat náklady a zefektivnit činnost zákazníků.


 

Nabízíme komplexní bezpečnostní řešení vhodná pro různé aplikace:

 


 
Off-grid systémy
Samostatně fungující bezpečnostní systémy napájené solárními panely, vhodné pro oblasti bez základní infrastruktury, jako např. stavby.
 


 
  Prevence zahoření a predikce údržby
Pomocí termálních kamer s radiometrií můžeme měřit teplotu a včasně varovat před vznikem požáru či poškození výrobních strojů. Je možné tak zamezit např. odstávce provozu a výroby.
 


 
  Ochrana perimetru
Detekce pohybu a zajištění ochrany venkovních prostorů pomocí pokročilé videoanalytiky a termálních kamer.
 


 
  Bezpečnost vnitřních prostor
Pokročilá řešení pro monitorování dodržování bezpečnostních předpisů a ochranu firemního know-how.
 


 
  Vizuální kontrola kvality výrobků
Klíčová pro každou moderní výrobní nebo logistickou společnost pokud kontrolujete například praskliny, deformace, znečištění nebo chybějící či nesprávné komponenty výrobků.
 


 
  Bezobslužné kiosky
Evidence vstupu osob, či organizace vjezdu a logistiky autonomními kiosky. Komplexní řešení pro plnou automatizaci pohybu osob a vozidel v areálu.
 


 
  Rozpoznávání registračních značek a řízení vjezdů
Vysoce spolehlivé systémy pro automatické evidování vozidel včetně možnosti rozšíření o další analytické funkce pro zefektivnění provozu vrátnic a parkovišť.


 

Zabezpečení více než 
40 000 m2 pro Rohde & Schwartz:

První krok do digitálního světa může být rychlý a jednoduchý. Díky online podpisu můžete uzavřít dohodu bezpečně, rychle a kdekoliv. 

Inteligentní monitorování procesů pro EWM:

Naše systémy Mobotix jsou díky širokým možnostem integrace s dalšími systémy schopny pokrýt celou škálu potřeb vaší firmy. 

Kotrola před přehřátím strojů pro KUHN RIKON:

Švýcarský výrobce kuchyňského nádobí zažil v 2015 požár zařízení s škodou 4,6 milionu EUR. Od té doby termokamery kontinuálně monitorují výrobu, aby předešly opakování takové nehody.

Navrhneme vhodné řešení i pro vaši firmu.
Dejte nám o sobě vědět!