Kariéra v Konica Minolta

Start-up se 150 letou tradicí, to je Konica Minolta

Tradice a inovace jsou pojmy, které nás symbolizují. Těžíme z dobrého jména, know-how a postavení na trhu. Zároveň rozvíjíme naše produkty a služby, stejně jako každého člena týmu. Věděli jste, že Konica Minolta je evropskou jedničkou v oblasti barevného a industriálního tisku?

Nabízíme Vám zázemí a jistotu spolu s příležitostí pustit se do něčeho nového a profesně i osobnostně růst. Svoje místo si u nás najde každý, kdo má chuť pracovat a rozvíjet se. Potřebujeme profesionály z různých oborů. Náš tým je složen z profíků, od kterých se můžete učit i z nových kolegů s čerstvými nápady a energií. To je ideální kombinace k rozjetí Vaší kariéry v Konica Minolta.


Láká vás pracovat v takovém týmu a patřit k jedničce ve svém oboru?

Stále hledáme nové kolegy a kolegyně, přidejte se k nám!

Společně pomáháme

Najde se mezi námi i nejeden Dobrý anděl.
Někteří kolegové pravidelně každý měsíc finančně přispívají na podporu rodin, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé životní situace. Jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci jsou součástí tohoto projektu a budeme rádi, když se jejich řady rozšíří. Dobrým andělem může být kdokoliv z nás. Více informací najdete zde nebo kontaktujte HR oddělení.Stalo se u nás ve firmě milou tradicí pořádat koncem roku finanční sbírku na podporu nadačního fondu dětské onkologie – Krtek. V roce 2019 jsme společně vybrali částku 91 200 Kč! Finance putují na Kliniku dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno. Hlavní prioritou fondu je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Děkujeme všem kolegům, kteří se do sbírky aktivně zapojili a pomohli tak vážně nemocným dětem a jejich rodinám.


Zeptejte se nás

Máte otázku a nenašli jste na ni odpověď? Neváhejte se nás zeptat.

 

Kontaktujte nás

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.