Showroomy pro Video Solution služby

ZAŽIJTE TO NAŽIVO! ZJISTĚTE, JAK VÁM VIDEO SOLUTIONS VYUŽÍVAJÍCÍ UMĚLOU INTELIGENCI MOHOU UŠETŘIT ČAS A PENÍZE!

REZERVUJTE NYNÍ

Vítejte v našem showroomu inovací

Vstupte do světa, kde ožívá budoucnost výrobních a průmyslových řešení, kde se snoubí nejmodernější technologie a umělá inteligence, aby nově definovaly možnosti kontroly kvality a efektivity výroby. Náš showroom není jen místnost, je to brána do nové éry přesnosti, rychlosti a nákladové efektivity.
 

Odhalení budoucnosti pomocí technologie umělé inteligence

Srdcem našeho showroomu je revoluční systém vizuální kontroly kvality poháněný umělou inteligencí. Je to svědectví o lidské vynalézavosti, spojení hlubokého učení, neuronových sítí a algoritmů počítačové vize, pečlivě navržené k provádění úkolů, které byly kdysi doménou lidské odbornosti. Na rozdíl od tradičních systémů nejsou naše řešení založená na umělé inteligenci pouhými nástroji; jsou přizpůsobivá, intuitivní a neustále se vyvíjejí.

Vidění za hranicemi lidského oka

Představte si systém, který dokáže porozumět složitým vzorcům, přizpůsobit se změnám ve výrobních procesech, a dokonce identifikovat závady, které v něm nebyly nikdy explicitně naprogramovány. Naše řešení založená na umělé inteligenci přesně tohle umí. Mají pozoruhodnou schopnost učit se z dat, chápat nuance
a vyvíjet se spolu s vaší výrobní linkou. Ve světě dynamických výrobních prostředí plných odlišných druhů osvětlení, úhlů a vzhledu výrobků stojí naše řešení jako neochvějní strážci kvality.

Na co se můžete těšit!

Naši odborní analytici vás provedou nejmodernějšími video řešeními s umělou inteligencí a pomohou vám najít ideální volbu pro vaši společnost.

Naše řešení pro


Průmysl

Detekce závad při pásové výrobě
Kontrola kvality montáže
 

Logistiku

Čtení čárových kódů
Prevence požáru pomocí termovize
 

Zušlechťování materiálů

Průběžná kontrola povrchu
Detekce vad
 

Potraviny a nápoje


Zjišťování vad
Průběžná kontrola kvality (např. těsta)
 

Automobilový průmysl

Kontrola kvality montáže
Kontrola ochranných pomůcek (přilba, rukavice atd.)
 

Vstupte do budoucnosti

Když vstoupíte do našeho showroomu, nejste jen svědky technologie, ale zažíváte proměnu. Je to cesta do světa, kde umělá inteligence a lidská vynalézavost spolupracují,
aby nově definovaly, co je možné. Náš showroom je důkazem spojení technologií, inovací a neutuchající snahy o dokonalost.

Vydejte se s námi na cestu za poznáním, kde jsou možnosti neomezené a budoucnost je nyní.
Vítejte v showroomu, který nejen předvádí řešení, ale také je definuje.

Nevyhovuje vám žádná z lokací showroomů?

Vyplňte formulář níže a my vás kontaktujeme!