Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

K tomuto obchodu s aplikacemi se dostanete několika dotyky prstu. Najdete zde jak řešení častých problémů v kanceláři, tak některá speciálnější řešení.


Otravuje vás nepohodlný přenos souborů? Pak si můžete nainstalovat některou aplikaci, která vás propojí do nejpopulárnějších cloudových řešení, jako jsou Dropbox, Google Drive, OneDrive nebo Microsoft SharePoint. Nerozumíte nějakému dokumentu v cizím jazyce? Překlad lze provést v pár vteřinách. Konica Minolta Marketplace také nabízí konverzi do PDF, Wordu, Excelu a dalších formátů.


Nepotřebujete další drahou infrastrukturu, dlouhodobé licenční smlouvy nebo náročné školení zaměstnanců. Konica Minolta Marketplace nabízí flexibilní, ekonomické a snadno použitelné aplikace, které zjednodušují každodenní práci, šetří čas zaměstnanců a umožní vám využít nejmodernější technologie na maximum.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Využijte plně potenciálu pro vyšší produktivitu!


Ať pracujete v malé nebo velké firmě, každodenní opakující se činnosti sráží vaši efektivitu a ubíjí vaši motivaci.

Naštěstí vám dokážeme nabídnout řadu chytrých řešení, která vám mohou pomoci. Na Konica Minolta Marketplace si můžete vybrat nástroje, které vám pomohou s běžnými kancelářskými pracemi. Do našich zařízení lze tak jako do chytrých telefonů instalovat užitečné aplikace, které jdou daleko za běžné funkce tisku a kopírování. Usnadněte si práci a zaměřte se na vyšší cíle!

Konica Minolta MarketPlace - usnadní vám práci

Chtěli byste ve vašem MFP další šikovné funkce, které vám zjednoduší práci v kanceláři? Ale nechcete investovat spoustu času a peněz do robustních řešení s náročným zaškolením a údržbou? Jinými slovy - chcete jednoduše jen ty funkce, které potřebujete. Konica Minolta MarketPlace dokáže rozšířit vaše MFP o další funkce - šikovné a rychlé.