Profesionální IT služby pro vaše podnikání

Informace máme ve svém DNA, takže Profesionální IT služby Konica Minolta vám dokonale pomohou s digitální transformací. Zvýšením provozní efektivity bez kompromisů v oblasti zabezpečení si zajistíte budoucnost svého podnikání.

IT vše v jednom

Workplace Hub propojuje jednotlivé technologie, které používáte, tak, aby pracovaly ve váš prospěch. Jde o kompletní / ucelený systém, který se vám přizpůsobí a poskytne vám komfort, svobodu a sílu využít veškerý váš potenciál.
Managed IT Services

Současná IT oddělení, zvláště v malých a středně velkých společnostech, jsou vystavena stále náročnějším úkolům. To vede ke zvyšování nákladů, které by mohly být investovány v jiných oblastech. Outsourcing vašeho IT ve všech jeho oblastech Vám uspoří náklady a čas a dá vám příležitost se více soustředit na Vaše obchodní aktivity.
 

 

Information Management

Day by day, the amount of information is growing exponentially: Document files, e-mails, online materials, invoices and many more accumulates into a massive data volume. Unstructured information, often not classified, is stored in different places and the main problem is usually a missing consistent data infrastructure, creating time-consuming administration and unsecure processes. Optimise your information-relevant corporate processes by utilising Konica Minolta's suite of Managed Content Services (MCS).

 

 

Inteligentní IP kamerové systémy

Bezpečnost jakýchkoli výrobních, logistických i obchodních prostor a provozů dokážeme zajistit nejnovější generací síťových kamerových řešení, založených na kombinaci špičkových služeb a nejmodernějších technologií Konica Minolta a MOBOTIX.


Concentrate on your business – with the help of our services!

Structured business processes as well as a robust and secure IT infrastructure are fundamental to compete in today’s markets. Konica Minolta’s Business Services help you optimise your processes and facilitate the use of information. Our portfolio entails consultancy services, infrastructure implementation and managed services. With our support, you can forget about your IT today and focus on developing your business for tomorrow.