Zákaznické centrum

Pracovní doba zákaznického centra v lednu 2021

06. led 2021

Z technických důvodů může být provoz centrální linky 841 777 777 omezen. Prosím, kontaktujte nás přednostně přes aplikaci eCON nebo e-mail. adresu info@konicaminolta.cz. Děkujeme za pochopení.

RedDot Award 2020

Konica Minolta se vyplácí vývoj zařízení pro chytré kanceláře

11. čvn 2020

Konica Minolta získala s přístroji i-Series prestižní cenu za design Red Dot Award v kategorii „Produktový design 2020“. Rozšířila tak počet ocenění, která tato produktová řada získala od svého uvedení na trh v roce 2019. Mezi ty patří například cena Good Design Award nezávislého institutu Japan Institute of Design Promotion nebo označení 2020 Inovativní produkt roku od společnosti Better Buys. K nejoceňovanějším vlastnostem zařízení patří kromě designu také jednoduché ovládání...

CRM automotive

Konica Minolta posiluje v segmentu automotive, na trh uvádí vlastní CRM systém s certifikací Microsoft

30. dub 2020

Konica Minolta pomůže zákazníkům z oboru automotive s akvizicí nových klientů, zvýšením zákaznické spokojenosti a s komplexním řízením obchodních procesů. Vyvinula proto vlastní obchodní systém s názvem Automotive CRM, který je určen pro dealery všech značek automobilů. Díky certifikaci řešení společností Microsoft je Automotive CRM dostupný na všech světových trzích.

Woman sitting behing the computer with good mood.

Konica Minolta uvádí na trh vlastní softwarové řešení pro správu dokumentů

15. dub 2020

Konica Minolta představila vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až o měsíce zkrátí čas, který její zákazníci dříve potřebovali k zavedení digitalizačních služeb. V závislosti na množství uživatelů pak mohou firmy ušetřit i peníze za nákupy licencí operačních systémů či databází. Tyto investice jsou přitom pro většinu podobných systémů často nezbytné.