KONICA MINOLTA NOVINKY

Objevte potenciál s Konica Minolta na veletrhu drupa

28. kvě 2024

Společný stánek Konica Minolta a MGI na veletrhu drupa (stánek A65, hala 8B) představuje nejpokročilejší plně automatizované výrobní workflow digitálního tisku, jaké kdy byly veřejnosti představeny. Tato prezentace na ploše 2 400 metrů čtverečních demonstruje digitální transformaci v mimořádném rozsahu. Veletrh se koná v německém Düsseldoru od 28. května do 7. června 2024. Na dvou podlažích a v šesti vzájemně propojených sekcích předvede Konica Minolta a MGI v reálném provozu více než 30...

V Evropě roste zájem o digitálních tiskové stroje řady AccurioPress C14000

10. kvě 2024

Konica Minolta eviduje v Evropě nárůst zájmu o digitální tiskové produkční stroje z modelové řady AccurioPress C14000. Prodeje za poslední rok představují téměř 30 % všech prodejů za poslední 4 roky. Zastoupení společnosti v České republice a na Slovensku, kde Konica Minolta drží dlouhodobě pozici lídra s více než 60% podílem, přispěla s tomuto výsledku 30 prodanými kusy. Stroje jsou vybaveny množstvím technologií podporujících automatizaci tiskových procesů a vyžadují minimum času pro...

Konica Minolta se umístila mezi 5 % nejlepších společností v oblasti udržitelnosti

06. kvě 2024

Společnost Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) s hrdostí oznamuje, že patří mezi 5 % nejlepších společností hodnocených společností EcoVadis ve všech odvětvích. Konica Minolta obdržela zlatou medaili (v pořadí devátou) jako uznání za své úspěchy v oblasti udržitelnosti, čímž se zařadila mezi nejlepší společnosti hodnocené společností EcoVadis za posledních 12 měsíců.

Konica Minolta posiluje informační bezpečnost a opatření v souladu s mezinárodními standardy

02. kvě 2024

Aktuální vývoj ve světě a komplikované prostředí bezpečnostních hrozeb stále více ovlivňují obchodní rozhodnutí, strategie i pověst firem. Z těchto důvodů Konica Minolta neustále posiluje svá bezpečnostní opatření na ochranu zaměstnanců, zákazníků, akcionářů a dalších zainteresovaných stran v souladu s požadavky a doporučeními ISO/IEC 27001.

Účastí na veletrhu drupa Konica Minolta posouvá hranice

15. dub 2024

Konica Minolta odhalila další podrobnosti o své účasti na veletrhu drupa, kde plánuje předvést 20 evropských premiér, průkopnickou digitální transformaci a v reálném provozu své největší digitální tiskové stroje, které kdy představila. Na veletrhu drupa v německém Düsseldorfu od 28. května do 7. června 2024 bude mít Konica Minolta jednu z největších expozic (hala 8b).