Martin Pondělíček

Konica Minolta má nového ředitele v oblasti IT služeb

15. led 2020

Martin Pondělíček nově zastává pozici výkonného ředitele a předsedy představenstva společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech (KM ITSCZ). Bude odpovědný za řízení prodeje podnikových informačních systémů a za rozvoj firmy směrem k naplňování požadavků trhu na moderní technologie. Martin Pondělíček má v oboru informačních technologií více než 20 let zkušeností a ve vedení KM ITSCZ působí od roku 2006.

3D tisk v praxi

O 3D technologie je na školách zájem

19. pro 2019

Vytisknout si model Resselova vodního šroubu, Pythagorova poháru nebo třeba lidského oka a lépe tak poznat a prozkoumat dané mechanismy a zákonitosti? Zájem o zavádění výuky 3D technologií do praxe na základních školách ze strany žáků i jejich rodičů výrazně narůstá.

Nové servisní místo Zlín

Změna adresy pobočky ve Zlíně

11. pro 2019

Od 1.1.2020 dochází je změně adresy pobočky Konica Minolta ve Zlíně ze současné lokality Broučkova 372, Zlín na novou adresu: I. Veselkové 271, 763 02 Zlín. Jedná se o prostor v přízemí budovy.

Pavel Franko

Konica Minolta roste mezi dodavateli industriálního tisku

19. čvn 2019

Konica Minolta se etabluje na českém trhu industriálního tisku (IP). Začlenění technologie takzvaných tiskových hlav přímo do výrobního procesu nového produktu aktuálně řeší desítky firem v ČR. I proto dochází k posílení obchodních aktivit Konica Minolta v tomto segmentu. Společnost slučuje týmy industriálního a produkčního tisku nově pod vedení Pavla Franka. Ten se zaměří na další růst v oblasti IP, udržení pozice lídra trhu mezi dodavateli produkčního tisku, ale také na rozvoj obchodu v...