Konzultace a školení

Potřebujete poradit s nastavením nebo návrhem vaší firemní infrastruktury? Nebo jen potřebujete proškolit zaměstnance pro efektivní používání systémů a aplikací? Společnost Konica Minolta nabízí poradenství a školení v oblasti IT infrastruktury a softwarových řešení.

Konzultace & školení


Prostředí IT technologií je stále složitější. Aktivní sledování všech nových trendů napříč světem IT, je téměř mimo možnosti běžných společností. Pokud potřebujete navrhnout novou nebo rozšířit svoji stávající firemní IT infrastrukturu o nové prvky, je nejlepším řešením obrátit se na odborníky, kteří se ve světě IT dlouhodobě pohybují. Společnost Konica Minolta působí v mnoha oblastech IT řešení. Od řešení tiskových úloh, vytěžování dokumentů, přes správu a monitoring serverů, koncových stanic a síťových prvků až ke konfiguraci a vývoji účetních a informačních systémů. Všechny tyto činnosti jsou zárukou neustálého kontaktu s nejnovějšími technologiemi a jejich využitím v praxi. Naši odborníci jsou vám k dispozici nejen pro odborné konzultace, ale také pro školení vašich IT odborníků a zaměstnanců.

V současné době vzrůstají nároky na efektivní využití zdrojů v každé společnosti. Zpravidla platí, že čím vyšší je úroveň efektivity, tím vyšší  jsou úspory a z nich vyplývající zisk. 

Tento trend se nevyhýbá ani informačním technologiím, které se čím dál více integrují do prostředí firem. Nároky na volbu vhodných hardwarových komponent a systémů a aplikací je jen prvotní podmínkou pro budoucí optimální funkci celé IT infrastruktury. Důležitou podmínkou je i její pozdější správné používání a administrace. Zejména u komplikovaných řešení, jakými jsou CRM a ERP systémy, je nutné znát jejich implementaci a nasazení v širších souvislostech. Zejména, pokud dochází k periodickým aktualizacím, které funkcionalitu mohou měnit. Stejná podmínka platí samozřejmě také pro hardwarové komponenty. Použití vhodných prvků eliminuje vznik "úzkých míst" s malou datovou propustností a s nimi spojené komplikace.

Prostředí HW i SW řešení je velmi turbulentní. Orientovat se ve všech oblastech IT řešení je velmi časově i finančně náročné, zejména pro společnosti, které nemají své vlastní IT oddělení. 

Odborníci z Konica Minolta Vám nabízejí konzultace při návrhu vaší firemní infrastruktury i periodická školení vašich zaměstnanců. Odborné znalosti a široký rozsah zkušeností našich zaměstnanců vám zajistí, že získáte ty nejaktuálnější informace, které vám pomohou vaše zdroje využívat s maximální efektivitou.


Zabezpečení informací

Zabezpečení informací

Pokud vás zajímá, jaké výhody by mohlo řešení Information Security Consulting nabízené společností Konica Minolta přinést vaší společnosti nebo organizaci, kontaktujte nás ještě dnes. 

Jeden z našich specialistů působících v terénu se spojí přímo s vámi, abychom mohli začít diskutovat o vašich specifických potřebách správy tisku a vyhovět jim:

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Níže uvedené osobní údaje budou zpracovány výlučně za účelem vyřízení dotazu/poptávky. Plné znění našich Zásad naleznete v dokumentu Ochrana osobních údajů. Údaje z formuláře budou následně po vyřízení dotazu/poptávky smazány, pokud nezatrhnete, že chcete od nás dostávat informace prostřednictvím e-mailů nebo telefonu. Údaje nebudou předány třetí straně ani do třetí země.   Textová pole s * jsou povinná!