Budoucnost publikování knih

Nová technologie tisku na vyžádání nabízí řadu nových možností publikování knih, které si vaši zákazníci oblíbí

Vytvářejte nové příjmy prostřednictvím tisku na vyžádání


Bezkonkurenční řada zařízení AccurioPress od společnosti Konica Minolta vám umožní vstoupit na trhy samovydavatelů, které byly kdysi neziskové, nebo prostě vůbec neexistovaly.

Publikování knih bývalo komplikovanou záležitostí. Jak ale všichni víme, časy a také technologie se mění. Zatímco dříve bývalo publikování doménou ofsetového tisku, nyní zaznamenává vysoký růst sektor publikování na vyžádání, který umožňuje začínajícím autorům kdekoli produkovat knihy, kalendáře, časopisy nebo fotoalba na vyžádání, a to i ve velmi malých nákladech.


Publikování na vyžádání se jako takové stalo potenciálně ohromnou obchodní příležitostí pro digitální tiskárny. Flexibilní poskytovatelé tisku mohou tohoto trendu využít produkcí řady vázaných dokumentů, včetně knih, kalendářů, časopisů a fotoalb. Společnost InfoTrends očekává, že trh tisku knih během sedmiletého období předpovědi vzroste o 16,7 %, což znamená, že objem tisku v rámci publikování knih dosáhne do roku 2016 téměř 54 miliard stránek. Jinými slovy, publikování knih na vyžádání je novou obchodní oblastí, na kterou stojí za to se podívat.


Publikování na vyžádání umožňuje autorům, aby si publikovali knihy sami, nebo je dokonce nejprve prodali, a teprve poté vytiskli. Velkou výhodou publikování na vyžádání je skutečnost, že umožňuje tisknout i ve velmi malých nákladech, včetně pouhé jedné kopie, a zůstat přitom ziskové. Navíc zkracuje dobu potřebnou k uvedení knihy na trh. Publikování na vyžádání by mohlo být lukrativním zdrojem nových příjmů vaší firmy.


Ale jak z tohoto trhu vytěžíte maximální užitek? Bezkonkurenční řada tiskového hardwaru AccurioPress od společnosti Konica Minolta, která zahrnuje produktové řady AccurioPress a bizhub, nabízí širokou škálu výhod, které vám to umožní. Systémy AccurioPress jsou díky profesionálnímu modulárnímu dokončování a mimořádné stabilitě barev a soutisku v kombinaci s vynikající kvalitou tisku ideální pro rozšíření digitálních tiskových prostředí. Systémy AccurioPress nabízejí poskytovatelům tisku příležitost zvládnout širší škálu základních služeb digitálního tisku a tiskových aplikací, včetně barevných tiskových produktů, jako jsou vizitky, letáky, brožury, bannery, tisk obálek a mnohé další.

Publikování knih

Publikování knih

Budoucnost publikování

Říká se, že každý z nás v sobě nosí alespoň jednu knihu, což je pro vás jako tiskárnu potenciálně velmi dobrá zpráva. Publikování na vyžádání je dalším velmi rychle se rozvíjejícím sektorem, který zcela nově vznikl v posledních dvou desetiletích díky novým technologiím. Vaši zákazníci budou chtít, abyste nabízeli publikování na vyžádání, protože jim umožní publikovat vlastní knihy v malých nákladech, zkrátí dobu uvedení knihy na trh, sníží náklady na publikování a odstraní náklady na skladování již vytištěných knih.

Zařízení
hardware icon
AccurioPress a bizhub PRESS

Chcete nejvyšší výkon při produkci digitálního tisku? Právě jste ho našli. Hardware pro produkční tisk a kanceláře od společnosti Konica Minolta představuje oborový standard se zařízeními, která nabízejí revoluční kvalitu barevného obrazu, mimořádně rychlý černobílý výstup, profesionální možnosti vřazeného dokončování pro splnění specifikací složitých pracovních úloh a mnohem více. Bez ohledu na velikost nebo oblast specializace společnosti vám náš tiskový hardware umožní vybudovat tiskovou infrastrukturu, provádět správu digitálního obsahu, umístit nejmodernější měřicí přístroje a zkoumat další řešení navržená tak, aby změnila váš pracovní postup k nepoznání.

Software
software icon
Softwarové produkty společnosti Konica Minolta

Prozkoumejte nespočet různých způsobů, kterými mohou softwarové produkty společnosti Konica Minolta zlepšit provoz vaší firmy. Společnost Konica Minolta vyřeší problémy vaší firmy, přizpůsobí se různým pracovním stylům a nabídne softwarová řešení splňující potřeby daného odvětví. Tím, že společnost Konica Minolta za všech okolností upřednostňuje potřeby svých zákazníků, uspokojí softwarové požadavky i těch nejnáročnějších globálních organizací. Pomocí tohoto systému můžete udržet pod kontrolou náklady na veškeré tiskové nebo kopírované výstupy, vytvářet pokročilá bezpečnostní opatření, která zajistí, aby se citlivé dokumenty nedostaly do nepovolaných rukou, a mnohem více.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš zkušený a erudovaný odborný personál zodpoví všechny vaše případné dotazy a ukáže vám, jak daný produkt používat. Naše služby fungují ve váš prospěch, v rámci systému podpory, který byl navržen tak, aby vám a vaší společnosti umožnil plně využít přednosti řešení. Nabízíme celou řadu různých služeb, včetně optimalizovaných tiskových služeb, které zahrnují poradenství, implementaci hardwaru a softwaru, správu pracovních postupů za účelem snížení výdajů na dokumenty a inteligentní služby zabezpečení pro uchování vaší firmy v bezpečí.

Proč je po tisku na vyžádání taková poptávka (a to stále větší)

Publikování na vyžádání nabízí širokou škálu výhod. Rozšířením svých schopností v oblasti tisku knih, kalendářů, časopisů, fotoalb a dalších materiálů si vytvoříte potenciálně rozsáhlý, nový zdroj příjmů, a zároveň zajistíte intenzivnější využívání stávajících tiskových možností, jako jsou vřazené funkce pro dokončování. 


Pokud tedy chcete zvýšit tržby z prodeje, rozšířit si portfolio a získat pozici na rychle se rozvíjejícím novém trhu, musíte přejít do oblasti publikování na vyžádání a instalovat přizpůsobený hardware z řady zařízení AccurioPress. 


Publikování na vyžádání vám přinese následující výhody:

   

   

Ikona využitelnosti

Vyžaduje pouze krátký proces učení.

Ikona kvality

Umožňuje autorům, aby sami publikovali.

Ikona kopírování

Rozšiřuje vaši řadu tiskových produktů a tiskových služeb.

Ikona dokončování

Vytváří hotové tiskové produkty, včetně vazby knih a skládání, bez nutnosti dalších manuálních kroků.

Ikona skenování

Umožňuje vám nabízet kalendáře, knihy a další média.

Ikona přizpůsobení

Zajišťuje, aby byl nízkonákladový tisk knih ziskový.

Ikona tisku

Minimalizuje náklady na přípravu tisku.

Ikona dokončování

Minimalizuje náklady na přípravu tisku.

Productivity feature icon

Představuje vysoce efektivní produkční proces.

Ikona funkce rychlosti

Šetří materiál, čas a peníze.

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás

Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Domníváte se, že publikování na vyžádání může být pro vaši společnost tím správným směrem? Chcete-li si pohovořit o tom, jak by hardwarová řešení AccurioPress mohla vyhovět vašim potřebám, obraťte se na některého z našich odborníků.

Jak můžete dosahovat zisku při publikování knih

Jak můžete dosahovat zisku při publikování knih

Publikování na vyžádání

Publikování na vyžádání je růstové odvětví, které zahrnuje produkci knih, kalendářů, časopisů nebo fotoalb na vyžádání. Zatímco dříve bylo publikování doménou ofsetového tisku, nyní se stalo velkou obchodní příležitostí pro digitální tiskárny. Publikování na vyžádání umožňuje autorům, aby si publikovali knihy sami, nebo aby je dokonce, jak se říká, nejprve prodali, a teprve poté vytiskli.


Velkou výhodou publikování na vyžádání je skutečnost, že umožňuje tisknout i ve velmi malých nákladech, včetně pouhé jedné kopie, a zůstat přitom ziskové. Navíc přirozeně zkracuje dobu potřebnou k uvedení knihy na trh. Publikování na vyžádání by mohlo být lukrativním zdrojem nových příjmů vaší firmy. Můžeme vám pomoci vstoupit na tento trh.


Proč zákazníci chtějí publikovat na vyžádání:

  • Umožňuje publikování vlastním nákladem v malém množství výtisků.
  • Zkracuje dobu uvedení na trh.
  • Snižuje náklady na publikování.
  • Odstraňuje náklady na skladování již vytištěných knih.

Jaké výhody vám jako tiskárně přinese publikování na vyžádání:

  • Nový zdroj příjmů
  • Široký pracovní potenciál: knihy, kalendáře, časopisy, fotoalba atd.
  • Intenzivnější využívání stávajících tiskových možností, např. vřazených funkcí pro dokončování

Zvyšte si tržby z prodeje a rozšiřte své portfolio prostřednictvím publikování na vyžádání, které zcela mění pravidla hry.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Required form 'SolutionContactForm' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies