Moderní pracovní prostředí s technologiemi společnosti Microsoft

Chci vědět více
 

Inspirujeme lidi a společnosti, aby změnili způsob jakým dělají svou každodenní práci. Tím je podporujeme v procesu digitální transformace, která je nezbytná pro udržení konkurenceschopnosti a bezpečnosti v dnešním digitálním světě.

Věříme, že nejjednodušší způsob jak transformovat vaši společnost je využít nejnovější cloudové technologie společnosti Microsoft jako je Microsoft Office 365 a Microsoft Power Platform.

Vše, co děláme, děláme s maximálním zaměřením na posílení klíčových vlastností a benefitů těchto řešení jako je rychlost nasazení, jednoduchost, minimální počáteční náklady, mobilita či vysoká bezpečnost.

Pro nás to nejsou jen prodejní argumenty. Je to způsob, jakým tyto technologie a produkty dodáváme našim zákazníkům. Způsob, jak je sami využíváme, jak o nich uvažujeme a jak k nim vytváříme naši přidanou hodnotu.

Vhodnou kombinací našich služeb zvyšujeme úspěšnost a rychlost přijetí nového prostředí jak koncovými uživateli, tak IT oddělením i samotným managementem.

Systematicky pracujeme s vašimi lidmi, postupně měníme jejich návyky, trénujeme nové dovednosti, poskytujeme podpůrné nástroje a proaktivně provádíme Vás a vaši společnost procesem adopce prostředí Office 365.

Vyzkoušejte si nás!

Vytvořili jsme speciální tým, který Vám zdarma zprovozní trial verzi Microsoft Office 365.

MÁM ZÁJEM O TRIAL VERZI NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA


Konica Minolta strategicky posiluje své kompetence v oblasti cloudových technologií společnosti Microsoft čímž dále rozvíjí svůj tradiční business a zaměření na optimalizaci firemních procesů, osobní produktivitu, týmovou spolupráci a low-code development.
 
Jsme ideálním partnerem pro lidi a společnosti, které stejně jako my věří, že jednoduchost a konkrétní přínosy jakékoliv technologie jsou stejně důležité jako způsob, jak jsou tyto inovace zaváděny:

 

Věříme v bezbolestnou

Migraci

Přechod na Microsoft Office 365 je velmi jednoduchý.

Jedná se ale o zásadní změnu ve Vaší IT infrastruktuře, kterou je důležité dobře připravit, načasovat a zrealizovat tak jednoduše a bezpečně, jak je to jen možné.

DOMLUVIT KONZULTACI ZDARMA


Zaměřujeme se na precizní

Adopci

Jak jsou na tom vaše digitální kompetence?

Měníme zažité rutiny a učíme, jak využívat plný potenciál Microsoft Office 365.

ZÍSKAT UKÁZKU ZDARMA


Dohlížíme na efektivní

Vývoj

Cloudové prostředí, low-code development a agilní přistup mění způsob jak vyvíjíme aplikace.

Automatizace procesů, umělá inteligence, analýza dat a vývoj aplikací pomocí Microsoft Power Platform je nejlepší způsob jak jednoduše rozšiřovat možnosti vašich informačních systémů, či standardních office aplikací.

ZÍSKAT UKÁZKU ZDARMA


Klíčové vlastnosti a benefity Microsoft Office 365 a Microsoft Power Platform


 

Rychlost

Nové způsoby komunikace a sdílení informací z kanceláře, z domova i z cest.
Plynulý tok informací, a jejich automatický přenos do firemních systémů.
To je cesta k vyšší produktivitě.

Jednoduchost

Bezproblémový provoz, flexibilita a napojení na stávající systémy pomůže zjednodušit vaše IT.

Bezpečnost

Kompatibilita s pravidly dle vnitrofiremních politik, nejvyšší možné fyzické zabezpečení dat v datových centrech Microsoft a plná kontrola nad daty i při ztrátě pracovních nástrojů jako jsou, laptop, tablet či mobil.

Chcete vědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme.

Co ještě najdete v Inteligentní kanceláři

Inteligentní kancelář od Konica Minolta zahrnuje řadu inovativních IT služeb a řešení pro firmy. Seznamte se s jejich výhodami.