Buďte pohotoví: najděte své soubory během několika sekund a nikoli hodin

Už vás nebaví ztrácet čas hledáním konkrétních dokumentů?

Inteligentní vyhledávání


Průzkum „Trendy digitalizace a pracovních postupů v Evropě“, který v roce 2015 provedla společnost Info Trends, odhalil, že počet příchozích digitálních dokumentů se zvyšuje v 66 procentech organizací. Jen si představte, že budete muset při hledání jediného seznamu nebo souboru prohlédnout všechny tyto nesourodé dokumenty: to je zlý sen. Dovolte nám to tedy změnit ještě dnes pomocí inteligentního řešení vyhledávání od společnosti Konica Minolta.

Zvyšte svou produktivitu rychlým načtením hledaného obsahu jedním kliknutím


Záplava informací a dat, se kterou se dnes potýkáme, je větší než kdykoli dříve. Pro znalostní pracovníky je proto stále obtížnější rychle najít potřebné informace. Dlouhá vyhledávání konkrétních dokumentů se mohou rychle změnit v časově náročnou a nákladnou odpovědnost, která odčerpává pracovní sílu, a nakonec bude mít negativní dopad na konkurenceschopnost vaší společnosti.


Řešení podnikového vyhledávání poskytuje vám a vašemu týmu okamžitý přístup přesně k tomu, co hledáte. Stačí zadat klíčová slova do vyhledávacího pole a získáte přístup k obsahu a informacím z mnoha různých databází a aplikací v celé vaší firmě. Bez ohledu na to, kde se hledané informace nacházejí, ať už v přílohách e-mailů, naskenovaných dokumentech, na webech služby SharePoint, v intranetu vaší společnosti nebo v izolovaných úložištích aplikací pro jednotlivá oddělení, toto okamžitě použitelné řešení vyhledá a načte libovolný typ dat, v libovolném formátu a z libovolného úložiště.Výsledky průzkumu v oblasti správy informací zaměřeného na informace vyhledávané podnikyBuďte pohotoví: najděte své soubory během několika sekund a nikoli hodin

Buďte pohotoví: najděte své soubory během několika sekund a nikoli hodin

Co je řešení „inteligentního vyhledávání“, které je někdy označováno jako řešení „podnikového vyhledávání“, a jaký bude mít přínos pro vaši společnost? Řešení inteligentního vyhledávání od společnosti Konica Minolta je navrženo tak, aby vám poskytovalo rychlý a snadný přístup ke všem datům ve vašem podniku, kdykoli chcete a kdekoli se nacházíte. Řešení inteligentního vyhledávání vkládají virtualizovanou vrstvu obsahu nad existující izolovaná datová úložiště, a extrahují tak 300 kompatibilních oblíbených formátů souborů z datových úložišť připojených společností, bez ohledu na strukturu a kompatibilní aplikaci či umístění. A to vše v reálném čase. 

Jediný přístupový bod

Stačí se jen jednou přihlásit a současně vyhledat klíčová slova podle vlastního výběru v desítkách různých úložišť dat. 

Celkový přehled

Výkonná technologie OCR umožňuje důkladně prohledávat jednotlivé soubory a vyhledat přesně požadovaný obsah.

Pracuje tak, jak jste zvyklí

Není třeba zavádět nové metody ukládání a označování. Stačí ponechat soubory a data tam, kde se právě nacházejí, a řešení je vyhledá a indexuje bez ohledu na to, kde se skrývají.

Zahrnuje externí úložiště souborů

Zahrnuje externí úložiště souborů

Není třeba migrovat obsah

Software od společnosti Konica Minolta pro podnikové vyhledávání indexuje všechna data přímo tam, kde se nacházejí.

Zabezpečený přístup pouze ke schváleným dokumentům

Vyhovuje jakémukoli schématu zabezpečení, které vaše společnost používá.

dokoni FIND: Retrieve data from a single point of access

The comprehensive enterprise search and indexing application dokoni FIND helps users access the information they need, independent of the format or repository it resides in. Working from a single point of access across all applications, it abstracts content from disparate data silos and captures it in a secure common index, instantly showing all results a user is authorised to access. You just have to know what you are searching for and not where to search for it.