ZJEDNODUŠTE
TOK DOKUMENTŮ
VE SVÉ ORGANIZACI


Inteligentní kancelář
- komplexní řešení pro vaši firmu

Kontaktujte nás

Chytřejší způsob práce s informacemi

 

Objevte konkurenční výhodu s platformou M-Files, světovým lídrem v oblasti správy 
dokumentů založené na metadatech. Ať už potřebujete rychle a snadno najít své dokumenty, aniž byste museli přemýšlet o tom, kde jsou uloženy, nebo potřebujete chránit citlivé informace a zajistit, abyste pracovali v souladu s předpisy a směrnicemi, M-Files nabízí širokou škálu funkcí, které vám s tím pomohou.


 


Jak vám může M-Files pomoci?

OCHRÁNIT DOKUMENTY

Přístupová práva v M-Files jsou dynamická a založená na metadatech podle typu dokumentu, projektu nebo stavu pracovního postupu. Oprávnění se automaticky mění, když v organizaci dojde ke změnám.

PROPOJIT ODDĚLENÁ DATA

M-Files umožňují vytvořit jednotné zobrazení veškerého obsahu bez migrace a bez ohledu na to, v jakém úložišti je obsah uložen. Např. SharePoint, Teams, Salesforce, Google Workspace - jedno jediné zobrazení.

NAJÍT DOKUMENTY

V M-Files jsou soubory a dokumenty označeny podle toho, čeho se týkají - jakého projektu, jakého zákazníka, jakého uživatele - takže vždy snadno a rychle najdete to, co potřebujete.

AUTOMATIZOVAT POSTUPY

M-Files vám pomohou sledovat úkoly, termíny a procesy pomocí pracovních postupů, které vám pomohou automatizovat každodenní práci. Můžete snadno dodržovat firemní směrnice a předpisy a nechat M-Files postarat se o auditní stopu.

Podívejte se na M-Files v akci

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet. Naplánujte si zdarma demo ukázku a dozvíte se více o zjednodušeném vyhledávání, automatizovaných pracovních postupech, intuitivním uživatelském rozhraní a připravené integraci se stávajícími aplikacemi a souborovými systémy.

NAPLÁNOVAT DEMO

Spojte se s námi a probereme vše, co vás zajímá.
Konzultace je zdarma, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!


Proč M-Files? 

 

M-Files používají tisíce společností ve více než 100 zemích a je celosvětovým lídrem a vizionářem v oblasti správy obsahu a spolupráce. To potvrzují i nezávislé studie renomovaných společností, jako jsou Nucleus Research nebo Gartner.
 


Co říkají klienti M-Files?

Společnost Forrester zjistila, že využívání M-Files pro správu dokumentů přináší vysokou návratnost investic.
 

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Společnost M-Files byla v březnu 2022 oceněna zákazníky v průzkumu Gartner Peer Insights "Voice of the Customer".
 

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Společnost TrustRadius udělila společnosti M-Files v roce 2022 ocenění Top Rated Distinction za software pro správu podnikového obsahu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE


Proč M-Files s Konica Minolta?

 

Víme, že při nasazování softwaru není stejné řešení vhodné pro všechny. Proto se snažíme vyvíjet přizpůsobitelná řešení, která se bezproblémově integrují do vaší stávající infrastruktury a splní vaše očekávání. Proto kromě nabídky vlastních řešení spolupracujeme s lídry v oblasti správy informací, jako jsou například společnosti M-Files nebo Microsoft.
 

Konica Minolta pomáhá více než 19 500 zákazníkům v celé Evropě, kteří se spoléhají na to, že jim Konica Minolta jako partner pomáhá řešit jejich problémy se správou informací a dokumentů.

Konica Minolta je certifikovaným partnerem M-Files pro implementaci M-Files u zákazníků nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Náš tým má potřebné certifikace a rád vám pomůže se vším, co potřebujete k implementaci systému správy dokumentů.

VÍCE INFORMACÍ

Konica Minolta vyvíjí vlastní unikátní řešení pro české/slovenské společnosti, která jsou plně integrována s M-Files. V oficiálním katalogu M-Files najdete naše konektory pro elektronický podpis, datové schránky nebo důvěryhodný archiv.

VÍCE INFORMACÍ

Naše reference M-Files

M-Files pro organizaci dat v Microsoft 365

Propojením M-Files s Microsoft 365, získáte centralizovaný systém pro správu informací zpracovávaných uživateli v Microsoft 365. Jak mohou M-Files pomoci zorganizovat data uložená napříč všemi úložišti vaší firmy včetně online služeb Microsoft, a tím dát dokumentům a informacím jednotný řád, vám prozradí následující dokument.

Stáhnout brožuru