Adresné řešení potřeb zákazníka, pomocí pokročilých zásad řízení inovací


Objevte naše nejnovější inovativní technologie prostřednictvím našich Business Innovation Centers

The Business Innovation Centre vytváří zákaznícky orientovaná řešení  zaměřená na digitální transformaci, růst a vývoj vaší společnosti.
 

Konica Minolta žije inovacemi

Naše týmy jsou zaměřeny na utváření nápadů v kreativním prostředí, prostřednictvím technologie a obchodní inkubace. Intenzivní vývoj nových technologií pro zlepšení života naší globální komunity se výrazně zaměřuje na spolupráci a spoluinovaci s klienty, začínajícími společnostmi, akademiky a špičkovými partnery při vývoji nových nabídek v oblasti digitálního pracoviště, snímání a správa informací, podnikové technologie a zdravotnictví.

Jako organizace se silnou kulturou inovací, která se neustále vyvíjí, se Konica Minolta vždy věnovala vývoji nových technologií a kreativních nápadů, které poskytují skutečnou změnu milionům lidí.

V rámci globální strategie vedení podnikových inovací založila společnost Konica Minolta Business Innovation Centers (BIC) v 5 hlavních regionech po celém světě s cílem získat hlubší porozumění potřebám svých zákazníků - proto vytváří novou hodnotu a pozitivní dopad na společnost.

BIC usilují o dosažení nových produktů, služeb a rozvoje podnikání, a to po celém životním cyklu od nápadů po komercializaci, a podporují globální zákaznickou základnu společnosti Konica Minolta - od malých podniků až po nadnárodní organizace - tím, že chápou, jak změny trhu neustále vytvářejí potřebu změny .
Tyto nově vznikající technologie a obchodní řešení jsou poté komercializovány a kombinovány s produkty a službami pro generování nového podnikání.

Solutions

About BIC Europe:

The Business Innovation Centre (BIC) Europe is the leading unit within Konica Minolta Europe with responsibility for innovation. As a trusted partner, the BIC Europe co-innovates with customers, partners, and academia dedicated to developing new and innovative solutions.

 

Get in touch