Správa aplikací

Konica Minolta: strategické řešení pro správu vašich firemních aplikací

Proč využít nabídky správy aplikací od společností, jako je Konica Minolta?


Dostupnost a bezproblémový chod firemních aplikací přímo souvisí se schopností společnosti pružně reagovat na požadavky zákazníků. Jakýkoliv výpadek služeb může vést k finančním ztrátám nebo ke ztrátě důvěry zákazníků. Chcete-li si být jisti, že vaše služby budou neustále dostupné a vaše IT zdroje správně nakonfigurovány, vložte jejich administraci do rukou odborníkům. Společnost Konica Minolta nabízí vedle monitoringu a správy serverů a pracovních stanic i správu aplikací, jež na nich běží. Bohaté zkušenosti s různorodými systémy a firemními aplikacemi, jsou zárukou funkčnosti vaší firemní IT infrastruktury.

Rozšíření IT technologií do všech oblastí lidské činnosti v posledních letech s sebou přineslo nové požadavky na dostupnost produktů a služeb stejně jako na efektivitu řešení požadavků zákazníků. Tento trend nutí společnosti zajistit dostupnost informací, produktů a služeb 24 hodin denně. Jakýkoliv výpadek znamená riziko odchodu zákazníka ke konkurenci a tudíž finanční ztrátu.

S požadavky na dostupnost produktů a služeb souvisí i nároky na funkčnost firemní IT infrastruktury. Systémy a aplikace, které na nich běží, se stále více vzájemně propojují a stávají se více složitějšími. Jejich správa začíná být doménou specialistů s vysokými technickými znalostmi, kteří jsou schopni zabezpečit funkcionalitu nejen jednotlivých částí, ale i systému jako celku. 

Je vaše IT oddělení připraveno zajistit kompletní funkcionalitu vaší firemní infrastruktury včetně správy kritických aplikací? Společnost Konica Minolta nabízí služby i v této oblasti. Nechte správu na našem týmu IT specialistů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti kompletní správy IT infrastruktury. Nabídneme Vám řešení šité přímo na míru vaší společnosti.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Níže uvedené osobní údaje budou zpracovány výlučně za účelem vyřízení dotazu/poptávky. Plné znění našich Zásad naleznete v dokumentu Ochrana osobních údajů. Údaje z formuláře budou následně po vyřízení dotazu/poptávky smazány, pokud nezatrhnete, že chcete od nás dostávat informace prostřednictvím e-mailů nebo telefonu. Údaje nebudou předány třetí straně ani do třetí země.   Textová pole s * jsou povinná!