ABBYY FineReader Server


ABBYY FineReader Server, navržený pro velkoobjemovou konverzi dokumentů, automaticky převádí velké objemy dokumentů do digitálních knihoven, které lze prohledávat a sdílet. Tento produkt pro konverzi OCR na bázi serveru převádí naskenované a elektronické dokumenty do formátů PDF, PDF/A, DOC/X, nebo jiných formátů pro vyhledávání, dlouhodobé uložení, spolupráci nebo další zpracování – rychle, přesně a automaticky.
Automatizovaný velkoobjemový server pro konverzi dokumentů


ABBYY FineReader Server přijímá obrázky dokumentů ze složek úložiště, multifunkčních tiskáren, skenerů nebo e-mailů a pomocí technologie OCR (Optical Character Recognition) je automaticky převádí do komprimovaných, prohledávatelných digitálních formátů. V případě potřeby může systém manuálně opravit textové informace nebo přidat do dokumentu metadata (volitelně). Tato služba může běžet 24 hodin denně nebo zpracovávat dokumenty v dávkách podle naplánování, aby se optimalizovalo využití hardwarových zdrojů. Výsledné digitalizované soubory lze uložit do libovolného počtu paměťových oblastí nebo je vkládat do jiných aplikací.


Standardizujte svůj obsah

Přetvářejte sbírky dokumentů do standardizovaných a dobře uspořádaných digitálních knihoven.
 

Zajistěte si rychlou návratnost investic

FineReader Server umožňuje rychlou implementaci a je nenáročný na údržbu, takže i finanční výsledky se dostaví rychleji.
 

Naplánujte si zpracování

Povolte konverze podle potřeby 24 hodin denně nebo naplánujte dávkové zpracování, abyste optimalizovali využití hardwarových zdrojů.
 

Zplnomocněte netechnické obchodní uživatele

FineReader Server nevyžaduje pro zahájení procesů konverze žádné speciální školení ani předchozí znalosti.
 

Zefektivněte manipulaci s dokumenty

Vytvářejte digitální dokumenty, které lze snadno ukládat, rychle distribuovat do specializovaných systémů nebo sdílet s týmy.
 

Učiňte obsah dostupný a prohledávatelný

Obchodní uživatelé mohou rychle vyhledávat v digitálních archivech dokumenty, které obsahují odpovídající klíčová slova.

Produktová brožura ABBYY FineReader Server

Stáhnout
FineReader Server