AccurioLabel 230 v praxi

AccurioLabel 230 v praxi

AccurioLabel 230 v praxi

Samolepky od malých po největší rozměry jsou hlavními zakázkami firmy PRINT-SHOP.cz, která se velkoplošným tiskem a reklamou zabývá už od roku 2006. Díky modernímu technickému vybavení vyrábí i několikametrové samolepky či tisky na plátna, zvládne desetitisícové zakázky a své produkty nabízí v nejrůznějších materiálových provedeních i tvarech. Tiskne samolepící fólie do interiéru i exteriéru a kromě papírových vyrábí rovněž polypropylenové a polyesterové samolepky.

 

CO CHTĚL ZÁKAZNÍK ŘEŠIT?

PRINT-SHOP.cz nabízel tisk etiket už dříve, vždy je ale vyráběl jen ve spolupráci s dalšími partnery. Firma však registrovala stále větší poptávku po etiketách v kotoučích, což byl jeden z hlavních důvodů pro pořízení stroje AL 230.
 

JAKÉ ŘEŠENÍ JSME ZÁKAZNÍKOVI NABÍDLI

AccurioLabel 230 cesta k novým produktům

Díky zvyšujícímu se zájmu klientů o produkty z oblasti etiket se PRINT-SHOP.cz rozhodnul rozšířit své tiskové technologie o zařízení Konica Minolta AccurioLabel 230 (AL 230) a zakázky z oblasti etiket tak pokrýt vlastní výrobou. Nyní firma nabízí etikety papírové, PP i PET a vzhledem k pořízení i vlastního výsekového stroje rozšířila společnost své portfolio také o čisté etikety bez tisku.
 

Vladimír Luňáček starší, zakladatel společnosti, pracoval mnoho let v dodavatelském řetězci pro etiketový průmysl.  „Díky této zkušenosti jsem měl o segmentu etiket mnoho informací a vždy tvrdil, že by bylo dobré si jednou vlastní tiskárnu a výsek etiket pořídit, protože má tato oblast do budoucna vysoký potenciál. můj sen se nakonec stal naším společným i se synem, současným jednatelem PRINT-SHOP.cz. Jsme rádi, že jsme si jej mohli s Konica Minolta splnit,“ řekl Vladimír Luňáček s tím, že důvody pro volbu Konica Minolta byly hlavně spolehlivost a předchozí dobré zkušenosti.

 

HLAVNÍ FUNKCE ACCURIOLABEL 230:

Snadné použití
Úlohy, jako jsou úpravy barev, které jsou u analogových zařízení velmi časově náročné, nyní trvají jen několik sekund.
 

Vysoká kompatibilita s médii
Nevyžaduje žádnou předběžnou povrchovou úpravu médií ani žádná speciální média.
 

Rychlost tisku
Tiskne rychlostí až 23,4 m/min. Většinu etiket [fólie z PP, fólie z PET Yupo] je možné vytisknout maximální rychlostí [tloušťka 120–160 μm].
 

Rozlišení jako u ofsetového tisku
Vysoce přesný výstup s rozlišením 1200 dpi × 8 bitů.
 

PŘÍNOSY AL 230 OD KONICA MINOLTA

Se strojem AccurioLabel 230 může nyní PRINT-SHOP.cz zajistit vlastní výrobu i větších zakázek samolepek a je tak méně odkázána na spolupráci se subdodavateli. Výhody nového stroje se konkrétně prokázaly na zakázce pro jednoho ze stálých klientů, který požadoval tisk 500 m2. Zatímco stejnou zakázku tiskl dříve velkoplošný stroj dva dny téměř v kuse, AL 230 zvládnul tisk dokončit během několika hodin.

 

quotation marks

jednatel společnosti PRINT-SHOP.cz

Vladimír Luňáček

„Za největší výhodu investice do tiskárny AL230 považujeme právě zkrácení dodacích termínů. Zatímco na trhu se běžné dodací lhůty etiket pohybují kolem dvou až tří týdnů, očekáváme, že se nám s tiskárnou od Konica Minolta podaří naše termíny zkrátit přibližně na týden.Věřím, že se strojem AccurioLabel 230 se nám podaří naše aktivity v oblasti tisku samolepek a etiket dále posunout a nabídnout našim zákazníkům rychlejší a kvalitnější služby.”

Jak vám můžeme pomoci?