Svěřte nám digitální transformaci firmy
s produkty
Microsoft 365

CHCI VĚDĚT VÍC

Připravte svoji práci na 21. století díky novým cloudovým technologiím Microsoft

Rychlejší týmová komunikace

Práci lze plánovat efektivně pomocí sdílených kalendářů, osobní setkání se dá nahradit videokonferencí, komunikovat se dá i lépe než e-mailem nebo přeš telefon.

Efektivnější spolupráce (na projektech)

Získejte pracovní nástroje, díky kterým budete schopni jednoduše řídit projekty, zadávat úkoly, přidělovat zodpovědné osoby, upravovat přístupová práva a kontrolovat průběh. To vše velmi jednoduše kdykoliv potřebujete.

Vaše dokumenty přístupné odkudkoliv

Nevažte se na konkrétní počítač – nahrajte firemní dokumenty na sdílené cloudové úložiště. Dostanete se k nim bezpečně a odkudkoliv. Třeba i z mobilu.

Adopce Microsoft 365 a Power Platform

Podívejte se, jak může vypadat proces adopce Microsoft 365 a další rozvoj v Microsoft Power Platform s Konica Minolta

Připravte svoji firmu na Microsoft Office 365 a získejte další výhody

reseni_klic-100x100.png Digitalizujte firemní procesy a dokumenty
Ušetřete za papír a dokumenty řešte už jen elektronicky. Díky nástrojům Microsoft navíc možná zjistíte, že některé procesy už dokumenty ani nepotřebují.
 
reseni_klic-100x100.png Změňte firemní kulturu v souladu s aktuálními trendy
Není potřeba, abyste se kvůli každé poradě potkávali osobně. Díky nástrojům typu Yammer a Teams zlepšíte komunikaci na dálku mezi členy vašeho týmu.
reseni_klic-100x100.png Zmapujte a zefektivněte firemní procesy
Opakující se firemní procesy je třeba systematizovat, sledovat a optimalizovat nebo dokonce automatizovat. Proto nepatří do e-mailu, kde mohou skončit v hlubinách inboxu.
 
reseni_klic-100x100.png Snižte svoji závislost na IT podpoře
Tam, kde jste dříve potřebovali IT pomoc, si dnes poradíte sami. Ušetřený čas můžete věnovat třeba rozvoji vašeho podnikání.

Spolupracujeme s leadery na trhu


 
quotes

Globální „Life Science“ společnost s působností v oblastech péče o zdraví a zemědělství

Bayer Česká republika

quotes

Přední evropský výrobce borosilikátového skla

KAVALIERGLASS, a.s.

quotes

Česká designová a sklářská společnost zaměřující se na výrobu světel a skla pro architekturu.

LASVIT

quotes

Český železniční a autobusový dopravce

leo express 


Jak digitální transformace probíhá?


Samotným zakoupením licence Microsoft 365 změna nenastane. Je třeba se připravit na nový způsob práce a myšlení. Nabízíme vám naše osvědčené know-how a pomůžeme vám s digitální transformací.

 


1.

Připravíme vás na přechod do cloudového prostředí


3.

Zajistíme, aby vaši zaměstnanci využívali plný potenciál Microsoft Office 365


2.

Navrhneme a provedeme technickou migraci současného IT prostředí


4.

Zautomatizujeme firemní činnosti pomocí jednoduchých aplikací

Licence si tak můžete zakoupit až v momentě, kdy máte jasno, že vám přinesou veškeré benefity, které nabízí.


 

Často se nás ptáte

Pro koho je to vhodné? 

MS Office 365 je vhodný pro firmy všech velikostí i jednotlivce, bez ohledu na to, v jakém oboru působí. Hodí se všem, kteří potřebují efektivně pracovat s dokumenty i daty a mít k nim přístup odkudkoli, komunikovat s ostatními nebo mít svoje úkoly pod kontrolou.

Jak dlouho proces transformace trvá a kolik to bude stát? 

Cenu i délku trvání ovlivňuje více faktorů – např. velikost a složitost stávající IT infrastruktury, počet uživatelů nebo případné požadavky na vývoj aplikací na míru konkrétní organizaci. Může se tak pohybovat už v řádu pár dní a desítek až stovek tisíc korun. V případě vývoje komplexního LOB řešení je časová i finanční investice vyšší.

Je cloud bezpečný? 

Ano. Datová centra i jejich fyzické zabezpečení jsou na nejvyšší možné úrovni, které není možné v rámci vlastní lokální infrastruktury nikdy dosáhnout. Data jsou zcela anonymní a nikdo k nim nemá přístup. Jsou uchovávány v datových centrech umístěných na různých kontinentech, a to vždy na více místech najednou, takže o ně nikdy nepřijdete. Více zde: https://www.microsoft.com/en-us/trust-center 

Co dostanu navíc, když si objednám služby od vás a nekoupím si pouze licence od Microsoftu? 

Nákup licencí jakéhokoliv sw řešení většinou nestačí. Každá firma totiž funguje trochu jinak. Staráme se o to, aby bylo řešení správně napojené na IT infrastrukturu a odpovídalo potřebám uživatelů i firemní kultuře. Uživatelům ukazujeme možnosti a učíme je, jak si vytvořit nové rutiny při plánování úkolů nebo času, sdílení dokumentů nebo třeba při spolupráci a komunikaci s ostatními.

KM_adopce-(1).png

Proč jít do digitální transformace s Microsoft a Konica Minolta?

Podívejte se na další výhody, které vám tato inovace přináší

Microfoft 365 - není nad čím přemýšlet

Chcete vědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme s nezávaznou konzultací.

MICROSOFT 365

Objevte novou éru pracovní produktivity s Microsoft 365! Přinášíme vám moderní pracovní prostředí, které transformuje tradiční kancelářské aplikace a přináší inovativní služby pro digitální spolupráci, bezpečnost dat, a automatizaci obchodních procesů. Konica Minolta vám pomáhá využít plný potenciál této revoluční platformy pro efektivnější a pružnější pracovní prostředí.

Stáhnout brožuru

Podpora služeb MICROSOFT 365

Transformujte správu IT prostředí s podporou služeb Microsoft 365 od Konica Minolta! Nabízíme kompletní portfólio podpůrných služeb pro bezpečnost, produktivitu a řízení Microsoft 365, umožňující zákazníkům plně využívat moderních nástrojů a nových způsobů správy IT. S našimi technickými specialisty na L2 a L3 úrovni vám poskytujeme rychlou a komplexní pomoc při každodenních i specializovaných požadavcích. Optimalizujte své IT s Konica Minolta a podpořte efektivitu své organizace!

Stáhnout brožuru