FORXAI MIRROR

ZAŘÍZENÍ PRO KONTROLU OSOBNÍCH OCHRANNÝCH POMŮCEK POHÁNĚNÉ UMĚLOU INTELIGENCÍ

Chci se dozvědět více

AI Revoluce v oblasti osobních ochranných pracovních prostředků
 

FORXAI Smart Mirror přináší revoluci v bezpečnosti na pracovišti díky technologii poháněné umělou inteligencí. Toto řešení je určeno pro průmyslová odvětví, kde je dodržování nošení osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) zásadní, a zajišťuje bezpečné prostředí pro všechny zaměstnance. Díky automatizaci procesu kontroly odhalí v reálném čase veškeré nesrovnalosti v osobních ochranných prostředcích, což umožňuje okamžitou nápravu a snižuje riziko kontaminace 🦠. FORXAI Smart Mirror lze přizpůsobit různým průmyslovým požadavkům, takže není jen nástrojem, ale i strážcem, který zajišťuje, že každý pracovník je vybaven potřebnou výbavou od hlavy až k patě 👷‍♂️🧤. Jeho schopnost zefektivnit bezpečnostní protokoly a zajistit dodržování předpisů z něj činí nepostradatelného spojence při udržování nejvyšších standardů bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti.

 

Věděli jste?

Již více než 10 let jsou přestupky v nošení osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) na předních příčkách seznamu původců vážných zranění nebo smrti u Amerického OSHA (Occupational Safety and Health Administration).

Rychlý a intuitivní kontrolní proces

Postavte se před displej - Vložte kartu - Zvedněte ruce.

 

Naše řešení!

S naším multifunkčním FORXAI Mirror budou moci společnosti ve farmaceutickém, chemickém, polovodičovém, potravinářském a zdravotnickém odvětví automatizovat kontrolu osobních ochranných pomůcek pro všechny zaměstnance u vstupu do provozu.

NAŠE ŘEŠENÍ

S naším univerzálním zrcadlem Smart Mirror budou moci společnosti ve farmaceutickém, chemickém, polovodičovém a potravinářském odvětví automatizovat kontrolu osobních ochranných pomůcek pro všechny zaměstnance u vstupu do závodu.

Přístup je povolen pouze v případě, že jsou splněny všechny požadavky, jako například žádná viditelnost kůže, žádné odhalené vlasy, žádné poškození rukavic a nošení správných OOP podle požadavků.

Požadavky lze do značné míry přizpůsobit vašim potřebám.

Výhody

      Zrychlení procesu kontroly
   
      Zjištění zdraví a bezpečnost pracovníků
      Minimalizace počtu lidských chyb
   
      Zabránění kontaminaci na výrobní lince

Revoluční FORXAI Smart Mirror

Automatizujte kontrolu osobních ochranných pomůcek a zvyšte bezpečnost ve vašem průmyslovém odvětví s univerzálním Smart Mirrorem. Zrychlete proces kontroly, minimalizujte lidské chyby a zajistěte zdraví a bezpečnost vašich pracovníků.

Stáhnout brožuru

Chcete se dozvědět více o inovativním Smart Mirror od FORXAI a vidět ho v akci? Nebo si dokonce přejete zarezervovat osobní ukázku v našem pražském Showroomu? Stačí kliknout na následující tlačítko a přesměrujeme vás na naši speciální stránku s podrobnými informacemi a rezervačním formulářem.

Zanechte nám zprávu

Vaše dotazy jsou pro nás důležité. Vyberte prosím oblast, ve které potřebujete pomoc, a my vás co nejdříve ozveme. Děkujeme za váš zájem o naše produkty.