ANALÝZA A OPTIMALIZACE

Analýza a optimalizace

Proces konzultací Konica Minolta je založen na vlastní a pečlivě vypracované metodologii výzkumu a profesionálních analytických nástrojích. Snažíme se každou z etap analýzy učinit plně srozumitelnou pro zákazníka. Zapojujeme Vás do procesu zpracovávání řešení, přizpůsobeného Vašim potřebám.

  • Sběr dat: Identifikace současných typů tiskových zařízení. Typy a objemy vystupujících a tištěných dokumentů. Monitoring využití tiskových zařízení a počtu výtisků. Diskuse s uživateli o způsobech oběhu dokumentů a požadavcích na tisk. Lze monitorovat pomocí SW nástrojů.
  • Analýza: Odhad nákladů na provoz současné tiskové infrastruktury. Porovnání současných nákladů s modelovým řešením. Analýza nutných a doporučovaných řešení pro podporu a realizaci firemních procesů.
  • Optimalizace: Definice řešení, které maximálně splňuje firemní potřeby. Příprava vizualizace vycházející z plánů místností. Představení alternativních scénářů. Výpočet budoucí redukce celkových nákladů. Odhad souvisejících všeobecných úspor s přihlédnutím k dopadu na životní prostředí.

 

Potkejte se s našimi odborníky, kteří Vám poradí jak optimalizovat Vaše tisková řešení.