Konica Minolta

Česko

  • Česky

Giving Shape to Ideas

Správa dokumentů a řízení procesů

SPRÁVA DOKUMENTŮ A ŘÍZENÍ PROCESŮ

Soustřeďte se na klíčové cíle vašeho podnikání a odpoutejte se od papírování

V dnešní době se společnosti setkávají s trendem rostoucího počtu dokumentů. Každým rokem přibývají ve společnosti stovky, tisíce nebo statisíce dokumentů, které je nutné zpracovávat nebo uchovávat. Uživatelé se denně ocitají v záplavě informací a dat v podobě e mailů, datových souborů, faktur, prezentací, reportů…. Nestrukturované informace jsou často uloženy v různorodých datových úložištích, což je z hlediska vyhledávání a správy časově náročné, brání transparentnosti, a může to způsobit zpoždění v důležitých rozhodnutích.

Konica Minolta navrhuje optimalizovat způsob práce s vašimi dokumenty a samotné podnikové procesy zavedením služeb správy podnikového obsahu (ECM). V rámci našeho ECM přístupu analyzujeme náročné pracovní postupy práce s dokumenty a navrhujeme jejich optimalizaci. Zavádíme přesná řešení šitá na míru včetně infrastruktury.

Jádrem nabídky v našem ECM portfoliu je Dokumentové řešení (DMS) šité na míru potřebám vaší organizace. DMS poskytuje kompletní end-to-end kontrolu nad tokem informací s bezešvou integrací do vašich CRM a ERP systémů.

Dokumentové řešení od Konica Minolta zvýšit svou celkovou účinnost, umožní rychleji reagovat na potřeby zákazníků, chrání vaše data a zefektivnění pracovní postupy - dává vítanou podporu pro vaše obchodní výsledky!

Řešení pro obor

Kliknutím otevřít

Řešení v oblasti

Kliknutím otevřít