Konica Minolta

Česko

  • Česky

Giving Shape to Ideas

Podnikové systémy a aplikace

PODNIKOVÉ SYSTÉMY A APLIKACE

Podnikové systémy od Konica Minolta

Pro každou společnost je výhodou, pokud má maximální podporu od informačních systémů, které používá. Tyto systémy mohou přinést nejen snížení administrativní zátěže, ale mohou také přispět ke zvýšení produktivity ve společnosti. Jen díky správně vybranému informačnímu systému se tak budete moct plnohodnotně soustředit na vaše podnikán, vaši zaměstnanci získají nástroj pro spolupráci a obchodníci mohou lépe dostat pod kontrolu konkurenci. Pohlídejte si základní vlastnosti, které by váš systém měl mít.

Všestrannost - pro každou společnost je výhodou, pokud může používat jen jeden systém pro veškeré agendy a činnosti ve společnosti. Už jen to, že využijete jeden systém ve vaší společnosti, vám přinese lepší spolupráci nejen mezi lidmi na jednom oddělení, ale zlepší i spolupráci mezi všemi odděleními. Jednotný systém může zajistit celofiremní synergii, kdy se všechna oddělení vzájemně podporují a doplňují. Naopak pro menší společnosti je přínosem, že jeden uživatel pro všechny agendy používá jeden systém, jedny data a jeden přístup.

Flexibilita - další důležité vlastností vašeho u vašeho podnikového systému musí být i možnost přizpůsobit jej na vaše konkrétní požadavky a přizpůsobit se růstu vaší společnosti. Záleží tedy jen na vás, zda využijete systém tak, jak jej používají desetitisíce zákazníků po celém světě, nebo zda jej budete chtít přizpůsobit vašim představám. Obojí je možné. Stejně tak chtějte od systému, aby se vám přizpůsobil možností měnit počet uživatelů, kteří jej budou používat, např. pro možnost změny uživatelů pro vykrytí sezony.

Nezávislost - systém by vás také neměl omezovat, kdy a kde jej budete používat. Neměl by vás ani nutit, jaké zařízení pro svou práci použijete, a už vůbec by vás neměl zatěžovat nutností řešit, kde jej budete provozovat. V našem případě uživatelé mohou pro práci používat počítače, mobily i tablety (běžící na třech nejčastějších operačních systémech iOS, Android, Windows Mobile) a dále je možné zvolit si, zda máte vlastní infrastrukturu pro chod informačního systému, či zda starosti o servery a infrastrukturu necháte na nás a nebudete je chtít řešit.

Jistota a budoucnost - nezapomeňte, že informační systém je srdce vaší společnosti. Je proto nutné se i soustředit nejen na informační systém, ale i na dodavatele. V obou případech je nutné mít jistotu toho, že budou dlouhodobě fungovat, nebudou vás omezovat a budou stíhat tempo růstu vaší společnosti.

Na základní oblasti, které pokrývají systémy od nás, se můžete podívat tady. Pokud nějakou oblast nevidíte, nevadí, zanechte nám zprávu a my vám představíme celé portfolio.

 

Ekonomika a kontroling

Ekonomika a kontroling

Kliknutím otevřít

Řízení vztahů a spolupráce

Řízení vztahů a spolupráce

Kliknutím otevřít

Výroba a projekty

Výroba a projekty

Kliknutím otevřít

Nákup, prodej, zásoby

Nákup, prodej, zásoby

Kliknutím otevřít

Přizpůsobení

Přizpůsobení

Kliknutím otevřít

Potkejte se s našimi odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti, a znalosti nejen našich produktů, ale i z nejrůznějších oborů.

Kontaktujte nás