AccurioPro Label Impose

Jediný software pro tisk digitálních etiket, který kdy budete potřebovat


Dokonalý software vhodný pro vaši novou investici


Etikety AccurioPro Label Impose se neuvěřitelně snadno používají – mnohem snáze než běžné analogové systémy. Úlohy můžete zařazovat do fronty přímo z ovládacího panelu dotykové obrazovky, což urychluje opakovaný tisk, snižuje náklady a zkracuje dobu potřebnou pro zaškolení zaměstnanců.


Společnosti poskytující tiskové služby, které se zabývají také výrobou etiket, potřebují za účelem optimalizace efektivity a ekonomičnosti výroby zautomatizovat a integrovat tento úkol kdekoli je to možné, a současně optimalizovat využívání médií s cílem zabránit plýtvání podkladovým materiálem etiket. Z tohoto důvodu je obvykle po šířce a délce nosiče etiket umístěno několik etiket. Pokud se však tato činnost provádí ručně, může se z ní snadno stát složitý a časově náročný postup.


Softwarový nástroj AccurioPro Label Impose představuje dokonalé řešení této výzvy. Aplikace nabízí obsluze jednoduché a intuitivní rozhraní pro automatické vytváření a přípravu etiket pro tisk, což uživatelům umožňuje vytvářet soubory PDF jako základ pro vhodné řezací nástroje pro vysekávací vybavení.


Tiskněte. Starosti nechte na nás.


Software AccurioPro Label Impose nabízí působivý pracovní postup využívající formát PDF, který vám umožňuje zadávat správná vstupní data pro výrobu vysekávacích nástrojů a poskytuje podporu rozhraní VDP. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a velké tiskové ploše je tento nástroj navržen tak, aby byl dokonalým doplňkem lisu na etikety od značky Konica Minolta v každém bodě procesu a bezproblémově fungoval s modelem AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Ganging & printing of labels

We tell you the basic facts and show you the main features of AccurioPro Label Impose, a software tool for ganging and printing of labels.

Funkce

Funkce

Automatické opakované vytváření štítků 
Aplikace usnadňuje a automatizuje opakované vytváření štítků na nosiči se štítky.


Proměnlivý datový obsah 
Zpracování proměnlivého datového obsahu je jednoduché a přehledné a lze jej rychle a snadno začlenit do automatického opakovaného tisku štítků.


Nastavitelná rozteč
Obsluha může podle potřeby nastavovat jednotlivé rozteče mezi sloupci a řádky.


Přidávání standardních a vlastních vizuálních značek
Aplikace nabízí také naprostou flexibilitu při přidávání standardních a vlastních vizuálních značek do libovolné požadované polohy pro offline dokončování.


Uspořádání kreseb
Uživatelé si mohou vybrat mezi automatickým a ručním uspořádáním kreseb pro účely návrhu a rozvržení štítků.


Tisk na více místech
Na jediný list lze umístit jeden nebo širokou škálu vybraných kreslených motivů.


Vysekávací nástroje
Software AccurioPro Label Impose umožňuje detekovat doplňkové oddělovací prvky (linie razidel, bodový lak, fólie a podobné) a exportovat je do formátu PDF pro účely výroby vysekávacích nástrojů a používání dodatečných dekorací na štítcích. 

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Label Impose brochure
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Required form 'SoftwareContactForm' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies