M-Files: řešení pro inteligentní správu informací

CHYTŘEJŠÍ ZPŮSOB PRÁCE


V dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí je klíčem identifikovat data, která jsou užitečná, abychom se mohli rozhodovat na základě přesných a aktuálních informací. Za takových podmínek je zásadní, aby organizace všeho druhu neustále optimalizovaly a zvyšovaly efektivitu i produktivitu svých obchodních procesů, mají-li zůstat o krok před konkurenty.


Přináší chtřejší způsob práce s dokumenty / informacemi / obsahemNasazení systému pro inteligentní správu informací (IIM - Inteligent Information Management) umožňuje organizacím těžit z kvality, integrity a přesnosti důležitých dat. IIM lze také použít jako prostředek ke kontrole rizik, k zajištění souladu, konzistentních workflow a obecné harmonizaci procesů.

 

M-Files vám pomůže:

 

 • Nacházet své dokumenty, obsah a informace rychle
 • Získávat přístup ke správným datům v celé řadě různých úložišť pomocí jediné platformy
 • Snížovat své náklady tím, že nabídnete rychlý přístup k relevantním datům
 • Zvyšovat produktivitu vaší firmy vytvářením zrychlených a transparentních workflow
 • Podporovat spolupráci napříč různými odděleními


O M-Files

M-Files zlepšují a zjednodušují práci s dokumenty/informacemi tak, aby se firmy staly produktivnějšími a efektivnějšími. Vyhledávejte, sdílejte, zabezpečte dokumenty a informace rychle a snadno pomocí M-Files - dokonce i v těch nejnáročnějších odvětvích na předpisy a normy.

Práce na mobilním zařízení

Hodně cestujete? Potřebujete přístup k dokumentům a obsahu, když nejste v kanceláři a nemáte na svém mobilním zařízení připojení k síti? Žádný problém! M-Files vám vydláždí cestu do mobilní budoucnosti. S M-Files můžete přistupovat k vašim informacím online nebo offline pomocí mobilního zařízení. Ať už chcete naskenovat a odeslat potvrzení o pracovní večeři, rychle poskytnout aktualizovanou verzi nabídky u zákazníka nebo schválit nejnovější verzi dokument včetně digitálního podpisu - mobilní aplikace M-Files poskytne přístup ke všem relevantním informacím a umožňuje schvalování procesů nad dokumenty odkudkoliv.

Stáhněte si naši brožuru

Funkce

Funkce
Na rozdíl od tradičních systémů ECM (Enterprise Content Management) umožňuje M-Files organizacím spravovat jejich obsah a informace bez ohledu na to, zda jsou uložen přímo v M-Files nebo v jiných systémech nebo úložištích.

Uživatelé dostávají výkonný nástroj pro vyhledávání, úpravy a sdílení obsahu a informací napříč firmou i mimo ni. Dále také těží z výhod, které může umělá inteligence nabídnout při automatizaci klíčových kancelářských procesů.
 • Metadata-driven - najděte informace rychle, bez ohledu na to, kde jsou uloženy
 • Lze flexibilně nasadit v cloudu, on-premise nebo v hybridním formátu
 • Snadná práce na mobilních zařízeních - je přístupný na všech zařízeních
 • Snadná spolupráce
 • Všechna data jsou zálohována pomocí komplexní koncepce autorizace
 • Bezproblémová integrace se SharePoint Online, Office 365 a Salesforce ekosystému.
 • Jednoduché, ale vysoce konfigurovatelné pro zajištění podpory všech obchodních procesů
 • Oceněná platforma - Gartner, Forrester, Nucleus Research

M-Files Brožura

Poznejte M-Files – the intelligent Enterprise Information Management Solution.

Stáhnout brožuru

Případové studie

Případové studie

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Required form 'SoftwareContactForm' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies