M-Files


M-Files přináší jednoduché, jednotné řešení pro inteligentní vyhledávání, přístup a správu informací z dokumentů v jakémkoliv systému.


ŘÍZENÍ INFORMACÍ JE VÍCE NEŽ BUZZWORD

V dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí je klíčem k úspěchu identifikovat užitečná data, abychom mohli dělat rozhodnutí založená na relevantních, přesných a aktuálních informacích. 

Zavedením inteligentního systému správy informací mohou organizace těžit z kvality, integrity a přesnosti svých nejdůležitějších informací, které lze jednodušeji najít a využít. Řízení informací může být také použito jako prostředek k řízení rizik, zajištění souladu, umožnění používání konzistentních workflow a provozních postupů pro harmonizaci procesů. Inteligentní řízení informací M-Files nabourává trh s DMS v zásadě novým a jedinečným přístupem, který eliminuje informační silo tím, že poskytuje rychlý a snadný přístup k správným datům a obsahu z jakéhokoli obchodního systému či zařízení.M-Files

Opravdu inteligentní správa informací díky inovativnímu přístupu

Find-information-fast.png

RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ

Zažijte skutečné podnikové vyhledávání, abyste okamžitě našli a upravovali dokumenty či informace ve všech vašich systémech, a to třeba i na mobilním zařízení. Mějte přístup a možnost editovat projektový plán na vašich síťových složkách, prohlížejte smlouvy na SharePointu nebo si zobrazte všechny dokumenty přiřazené ke konkrétnímu zákazníkovi a to vše bez jakékoli nutnosti migrace dat. M-Files používá umělou inteligenci k tomu, aby klasifikoval a organizoval vše podle toho, co to je a zobrazoval informace v kontextu toho, co hledáte. Takže si nikdy nemusíte pamatovat, kde je soubor uložen nebo která verze dokumentu je ta správná.
Inteligent-Information-Management-(1).png

a-metadata-driven-system.png

METADATY ŘÍZENÉ SYSTÉMY

Metadata jsou data o datech – informace připojené k souboru nebo dokumentu, jejichž účelem je definovat, popsat a klasifikovat daný soubor nebo dokument. M-Files organizuje veškeré informace mezi systémy a repozitáři, aby usnadnil vyhledávání informací a umožnil každému uživateli vyhledávat informace způsobem, který je pro něj nejvíce intuitivní.


Metadata-driven-system-small-(1).png

sharing-and-collaboration.png
SDÍLENÍ A SPOLUPRÁCE

Funkce pokročilé spolupráce zajišťují, že existuje pouze jedna správná verze používaného dokumentu. Neexistují žádné duplikáty a žádné zastaralé verze. Úpravy (zvýrazňování, komentování) a schvalování dokumentů jsou také zjednodušené. To znamená, že sdílení dokumentů v M-Files je stejně snadné jako klikání myší. Ať už potřebujete sdílet dokumenty, nebo spolupracovat s kolegy, M-Files udržují vše přehledné a organizované, aby kooperace uvnitř týmů, ale i u partnerů mimo organizaci byla opravdu jednoduchá a efektivní.

 

Easy-mobile-working.png
JEDNODUCHÁ PRÁCE NA MOBILNÍM ZAŘÍZENÍ

Díky funkcím umožňujícím používat mobilní nástroje je na všech zařízeních a platformách dostupná běžná verze jakéhokoli  obsahu. Nativní mobilní aplikace také snižují nutnost používání externích aplikací pro sdílení a tím snižují i riziko úniku obsahu.

document-processing.png
ZPRACOVÁNÍ DOKUMENTŮ

M-Files disponuje také workflow enginem, který podporuje efektivitu práce. Může být použit k popisu a automatizaci určitých procesů v rámci organizace a zajistit jejich konzistenci. Například taková faktura může postupovat automaticky procesem schvalování v souladu s předem stanoveným postupem od jednoho schvalujícího k druhému bez nutnosti manuálního zásahu.

 

sejf.png
OCHRANA DŮVĚRNÝCH INFORMACÍ

Je důležité udržovat váš obsah v bezpečí při zachování přístupu. Snadno nastavte oprávnění a automatické zabezpečení dat.

dodrzovani-a-regulace.png
DODRŽOVÁNÍ A REGULACE

M-Files má vestavěné nástroje pro správu obsahu a procesů. Snadno a jednoduše uspořádejte, spravujte a sledujte každý dokument, proces či úkol.

FLEXIBILNÍ A SNADNÉ NASAZENÍ

Nasazení M-Files je zjednodušeno na maximum. Systém může být implementován v několika menších iteracích, je-li to nutné. Můžeme zabránit tomu, že se hned ze začátku stane z procesu nasazení velký IT projekt.

M-Files může být ve variantě on-premise, cloud nebo hybridní. Popularita cloudových služeb dnes vychází z jednoduchého použití: vždy nejnovější verze softwaru, veškeré aktualizace probíhají automaticky a použití mobilních platforem je jednoduché a snadné. Někdy jsou organizace povinny ukládat určité typy dat on-premise – buď z důvodu dodržování předpisů, nebo z  bezpečnostních důvodů. Hybridní přístup jim umožňuje kombinovat spolehlivost on-premise s flexibilitou cloudu.

PODPORA PRO VŠECHNY OBCHODNÍ PROCESY

Podpora-pro-vechny-obchodni-procesy-(1).pngM-Files-Logo-Black-Low-Resolution.jpg