Pracoviště budoucnosti

Elektronický podpis ušetří až 75 % nákladů na podepisování dokumentů

Používáním elektronického podpisu aplikací Signi od Konica Minolta již není potřeba tisknout dokumenty, rozesílat je k fyzickým podpisům a opětovně je digitalizovat. Elektronický podpis je právně uznatelný pro 90 % běžné administrativní agendy, jako jsou smlouvy, objednávky, faktury nebo předávací protokoly.

15.05.2023
3 minuty 3 minuty
Obsah
Podepisování dokumentů se díky této funkci zásadně zrychlí, zlevní a zvýší se i bezpečnost celého procesu. S aplikací Signi dokážete vyřídit až 90 % všech dokumentů a ušetřit většinu nákladů spojených s jejich podpisováním.

Co získám elektronickým podpisem?

  • Úspora 75 % nákladů na podepisování dokumentů
  • Je právně uznatelný pro 90 % běžné agendy
  • Více než 80 % dokumentů vyřídíte za méně než jeden den

Aplikace Signi funguje na principu cloudu a elektronické podepisování tak můžete využívat na všech počítačích, chytrých telefonech a tabletech. Dokumenty je možné podepisovat kdekoli i mimo kancelář. Konica Minolta poskytuje službu elektronického podpisu samostatně, kdy ji mohou zákazníci využít v rámci svých interních systémů, jako je CRM nebo ERP, ale také jako součást vlastních řešení pro správu digitalizovaných dokumentů a elektronických archivů. V kombinaci s tímto řešením není nutné dokumenty fyzicky archivovat, což pomáhá dále šetřit nejen finanční náklady na provoz archivů a tisk, ale také energii s nimi spojenou.

Pouze v případě smluv s pomocí elektronického podpisu je možné vyřídit až 80 % dokumentů za méně než jeden den. To představuje úsporu tisíců stránek měsíčně, které se nemusí tisknout, a desítek hodin, které nikdo nemusí strávit čekáním na poště. Odpadají také obavy o ztrátu smluv nebo tradiční zdlouhavý proces, který v případě více podepisujících osob běžně zabere i několik týdnů. Protistrana navíc stačí jen e-mail nebo připojení k internetu a nemusí disponovat ani speciálním softwarem.

Jak na online podpis

Zrychlete své podpisování a ušetřete náklady s aplikací Signi od Konica Minolta

Dozvědět se více
Toto by také mohlo být pro vás zajímavé:

Ušetřete až 70 % času a ¾ nákladů díky digitálnímu podepisování

Oproti manuální agendě lze díky používání elektronického podpisu aplikací...

Pracoviště budoucnosti
07.08.2023

Už jste slyšeli o zrcadle, které pomocí AI kontroluje osobní ochranné pomůcky?

FORXAI Mirror se skládá z kamer připojených k displeji o velikosti člověka...

Pracoviště budoucnosti
14.11.2023

Znáte nejnovější trendy v digitalizaci pro rok 2024?

Digitální kancelář a hybridní způsob práce využívá celosvětově stále více...

Pracoviště budoucnosti
10.01.2024
PRO VÁS OD NÁS: