Nástroje

Nechte se inspirovat! Vytvořte si vlastní obal na míru.

Každý dobrý obchodník ví, že obaly prodávají. To může potvrdit i výrobce exkluzivních na zakázku vyráběných čokoládových pralinek z pravé belgické čokolády – Chocolate Patrik.

09.08.2023
4 minuty 4 minuty
Obsah
Kromě kvalitních produktů si firma sama vyrábí prémiové personalizované obaly pomocí zařízení AccurioShine 3600 od společnosti Konica Minolta. Vědí, že pokud má něco dobře chutnat, musí to také dobře vypadat.

Vlastní obaly jsou rychlejší

Cílovou skupinou zákazníků čokoládovny jsou především společnosti, které vyrábějí čokolády na míru pro své obchodní partnery, zákazníky nebo zaměstnance. Jedná se o luxusní čokolády s vysokými požadavky na design a zpracování obalu. Po několika pokusech o externě vyráběné obaly se rozhodli vyrábět si je sami. Dnes jsou schopni výrobky dodat s personalizovanými obaly do 14 dnů.
 

Výhody výroby vlastních obalů:

  • Rychlejší a efektivnější způsob v porovnání s externí firmou.
  • Možnost personalizace, tím získává obal konkurenční výhodu.
  • Přidaná hodnota se vrací v podobě nových objednávek.

Proč padl výběr na AccurioShine 3600?

Jedná se o lakovací stroj Konica Minolta určený pro zušlechťování 2D a 3D parciálním lakem s UV vytvrzením. Vyznačuje se vysokou rychlostí (až 2 077 listů A3 za hodinu), vysoce kvalitními tiskovými hlavami a variabilní tloušťkou barvy od 21 do 116 mikronů v jediném průchodu stroje. Firma na tomto stroji vyrábí obal zušlechtěným tiskem na každé bonboniéře, přidává na personalizovaná klientská data a velmi kreativní 2D a 3D efekty. Díky snadnému používání zařízení je celý výrobní proces výrazně zrychlen a zjednodušen.

Při výběru stroje hrála pro firmu roli také atraktivní cenová politika, kompatibilita s jinými zařízeními, rychlý a bezproblémový servis a různé doplňkové služby.
 

Návratnost investice

Začít si vyrábět vlastní obaly na čokolády nebylo pro firmu jednoduché. Dnes, o několik let později, vědí, že se jim investice vrátily. "Pokud chcete být úspěšní, musíte nabídnout přidanou hodnotu. Bez kvalitních obalů bychom tak úspěšní nebyli," říká Jakub Hronec s tím, že mnoho firem považuje takto zušlechtěné a personalizované obaly za drahé a nedostupné. Opak je však pravdou. „Dnes vyrábíme obaly i pro další firmy, které pochopily jejich důležitost," dodává Jakub Hronec, "protože jedí nejdřív oči. Pak je to chuť samotné čokolády."
 

Produkční a industriální tisk

Produkční a industriální tisk, který hraje jednu z klíčových rolí ve vytváření kvalitních tiskových produktů.

Dozvědět se více
produkční tisk dlaždice 03
Toto by také mohlo být pro vás zajímavé:

Digitální evidence docházky uspoří stovky tisíc korun ročně

Povinná evidence docházky do zaměstnání nemusí mít podobu tradičního ručního...

Nástroje
03.01.2024

Znáte tyto vychytávky v Microsoft Teams?

Microsoft Teams už není jen o online schůzkách, pracovních poradách nebo...

Nástroje
26.09.2023

Vyplatí se digitalizovat i malé firmě?

Využívání moderních IT systémů není jen pro velké firmy. I malí a střední...

Nástroje
22.11.2023
PRO VÁS OD NÁS: