Business

Konica Minolta střeží kvalitu výroby ve farmaceutické společnosti

Vizualizace kontroly výrobků a zásob je klíčová pro každou moderní výrobní firmu. Monitorovací systém VQI od společnosti Konica Minolta je založen na hlubokém strojovém učení, které výrazně zlepšuje výrobní proces z hlediska bezpečnosti i efektivnosti. Firmy tak dokážou šetřit čas i náklady.

02.05.2023
4 minuty 4 minuty
Obsah
Kvalita dnes šetří čas i peníze. A to nejen při samotné kvalitě vstupních komponent, montáži, ale i při finální kontrole bezchybnosti produktu. Zajištění nulových chyb je dnes mnohem jednodušší než v minulosti. Pomůže vám pokročilý systém vizuální inspekce kvality VQI Forxai od Konica Minolta.

Jak VQI může pomoci vašemu podnikání?

  • Zvýšení produktivity - snižuje počet vadných výrobků a udržuje vysoký standard kvality.
  • Efektivní rozhodování - dlouhodobé analýzy a statistiky pomáhají udržovat aktuální informace a přijímat správná rozhodnutí.
  • Zvýšená spolehlivost - záruka, že dodávka výrobků je včas.
  • Snížení nákladů - není nutné zaměstnávat a přeškolovávat další pracovníky pro kontrolu kvality, snížení výrobního odpadu.

Ukážeme vám skutečný příklad z Česka, který dokazuje, že vizuální kontrola VQI od společnosti Mobotix skutečně pomáhá snižovat výrobní náklady. Aktuálně naše služby kontroly kvality využívá česká farmaceutická společnost s nepřetržitou a automatickou výrobou. Kontrola kvality prováděná zaměstnanci byla založena na lidském úsudku a byla tak často zranitelnější. Dnes systém vizuální kontroly VQI od Mobotixu automaticky detekuje praskliny, cizí předměty a nechtěnou kontaminaci. Součástí řešení jsou pokročilé algoritmy umělé inteligence a hlubokého učení, kamery Mobotix pro vizuální kontrolu, čtečka QR kódů a také algoritmy počítačového vidění. Firma tak nahradila lidské zdroje plně automatickou linkou včetně automatické vizuální kontroly. Výsledkem je stabilní čtyřnásobně rychlejší výroba, zlepšení času dodání objednávek a snížení počtu zaměstnanců kontrolního oddělení. Díky automatické vizuální kontrole firma výrazně snížila své výrobní náklady a stala se konkurenceschopnější.

  • Kontroluje praskliny, cizí předměty, nechtěnou kontaminaci
  • Čtyřnásobně rychlejší výroba
  • Snížení výrobních nákladů
  • Zlepšení času dodání objednávek

Jak na Kamerové systémy

Kamerové řešení VQI - kontrola, efektivita a vylepšení produktivity.

Dozvědět se více
Toto by také mohlo být pro vás zajímavé:

České firmy se brání před krizí masivní automatizací

Vytváření objednávek, smluv a účetních dokumentů. To jsou příklady...

Business
27.04.2023
PRO VÁS OD NÁS: