Pracujte z domova s Microsoft Teams

 

Vytvořili jsme speciální tým, který vám zdarma zprovozní trial verzi nejnovější platformy pro komunikaci a spolupráci Microsoft Teams.

Díky Microsoft Teams a Office 365 můžete pracovat z domova a přitom být v neustálém kontaktu s vašimi kolegy. Bezpečné sdílení dokumentů, chat a videokonference jsou základem pro efektivní firemní spolupráci a komunikaci.

Vaši uživatelé vše zvládnou jednoduše z domácího počítače i soukromého telefonu.​


Stačí vyplnit základní informace a my se postaráme o vše ostatní.
 Po vyplnění a odeslání tohoto formuláře už budeme potřebovat pouze seznam uživatelů, kterým chcete MS Teams zpřístupnit. Ty nám jednoduše vyplníte do připravené šablony, kterou Vám obratem posíláme do uvedeného emailu.
 

Mám zájem o trial verzi Microsoft Teams

Název partnera, od kterého máte doporučení.
Máte už Office 365? :*


Četl jsem a souhlasím s :*

Vámi uvedené osobní údaje budou zpracovány výhradně za účelem vytvoření nabídky dle našich Zásad ochrany osobních údajů.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies  

 


Poznámka: Nabídka je podmíněna poskytnutím produktu Teams ze strany společnosti Microsoft, která si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce, nebo omezení použití kdykoliv v průběhu trvání akce.