KONICA MINOLTA NA VELETRHU LABELEXPO PŘEDSTAVÍ KOMPLETNÍ VÝROBNÍ POSTUPY

Praha | 18 srpna 2023

Konica Minolta na veletrhu Labelexpo v belgickém Bruselu od 11. do 14. září představí inovace, které výrazně umožní zpracovatelům rozšířit své možnosti v oblasti etiket a obalů, dvou z nejvíce rostoucích oborů v oblasti tisku.


Na svém stánku (C21/22, hala 8) společnost Konica Minolta uvede nejmodernější softwarové a servisní funkce, stejně jako nejnovější hardwarová řešení, to vše postavené na globálních odborných znalostech a místních dodávkách. Konica Minolta představí kompletní výrobní proces pro průmysl zpracování etiket a balení, který byl vyvinut ve spolupráci s dánskou společností Grafisk Maskinfabrik (GM).

Konica Minolta na veletrhu poprvé představí širokému mezinárodnímu publiku digitální tiskové zařízení AccurioLabel 400. Stroj byl uveden na trh před pouhými devíti měsíci a přináší novou úroveň vylepšené kvality tisku pro zpracovatele, stejně tak výhody snížení provozních nákladů a možnost rozšířit aplikace o bílý toner. Tonerový tiskový stroj nabízí vyšší produktivitu s vysokými rychlostmi tisku až téměř 40 metrů za minutu. Je k dispozici ve 4 a 5-ti barevné konfiguraci.

Na stánku Konica Minolta a MGI Digital Technology Industrial Print budou prezentovány i komplexní ekosystémy Průmyslu 5.0 s partnery, jako jsou ePS, OneVision, IIJ, GM a další. Abychom našim zákazníkům umožnili tisk variabilních dat s vysokou vizuální hodnotou etiket, kombinujeme předtisková a posttisková řešení, která můžeme poskytnout i jako nabídku na klíč.

AccurioLabel 400 bude jenom jedním z pěti představených systémů společnosti Konica Minolta, lídra evropského trhu a držitele mnoha ocenění v oblasti digitálních systémů pro tisk etiket. Další prezentovanou technologií bude tiskový stroj AccurioLabel 230 na bázi suchého toneru, který je konfigurován in-line s GM DC330Mini - zařízením pro výsek etiket. Součástí této výstavy bude také inovativní a nejmodernější projekt přizpůsobení inkoustových tiskáren v kombinaci s partnerem Industrial Inkjet Ltd (IIJ).
 
Sestavu hardwaru doplní stroje JETvarnish 3D Web Compact a Octopus Web společnosti MGI spolu se strojem PKG-1300 společnosti Konica Minolta - určeným pro výrobce vlnité lepenky, zpracovatele, tiskárny a vlastníky značek, kteří chtějí tisknout krabice digitálním inkoustovým tiskem v krátkých sériích.

V rámci ukázky celého cyklu výroby etiket budou představeny komplexní softwarová řešení společnosti Konica Minolta - včetně AccurioPro Flux a AccurioPro Dashboard - a servisní možnosti spolu s partnerskými řešeními.

 

Tisková zpráva.pdf


quotation marks

„Řešení Konica Minolta AccurioLabel se osvědčila u zákazníků po celém světě, kde je nainstalováno více než 1 200 těchto tiskových zařízení. Podařilo se nám navázat dlouhodobá partnerství se zpracovateli a rozšířit jejich možnosti o digitální výrobu průmyslových etiket na vyžádání.“

Sacha-Vittorio Paolucci

Vedoucí obchodního rozvoje průmyslového tisku ve společnosti Konica Minolta Europe

Dodává: "Labelexpo pro nás poskytuje důležitou platformu, abychom demonstrovali náš neochvějný závazek vůči zákazníkům a rostoucí význam na trzích průmyslového tisku. Digitální výroba etiket je nyní běžnou technologií a představuje významný růstový trh pro zpracovatele, aby přehodnotili své možnosti."
O společnosti Konica Minolta
 
Cesta společnosti Konica Minolta začala před 150 lety s vizí vidět a dělat věci jinak. Inovujeme pro dobro společnosti a světa. Stejný účel, který nás udržoval v pohybu tehdy, nás udržuje v pohybu i nyní.
 
Jako poskytovatel řešení pro digitální pracoviště pomáhá společnost Konica Minolta svým klientům identifikovat a otevřít nový potenciál úrovně digitální vyspělosti jejich organizace. Na podporu "inteligentního propojeného pracoviště" nabízí společnost Konica Minolta cloudové, IT, spravované tiskové a video služby pro práci na dálku, spolupráci, správu pracovních postupů a automatizaci a zabezpečení. Úspěch společnosti při řízení transformace potvrzuje i společnost IDC, protože "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment" uvádí, že společnost Konica Minolta je "celosvětově uznávána jako lídr v oblasti transformace tisku". Společnost Konica Minolta je globálním řízeným partnerem Microsoftu od roku 2021.
 
Nabídka Konica Minolta Igniting Print Possibilities pomáhá tiskárnám, zpracovatelům a majitelům značek maximalizovat automatizaci pracovních postupů a zvýšit efektivitu. Společnost poskytuje poradenství ve všech komunikačních záležitostech, stejně jako špičkovou výrobu, balení a tiskárny etiket. Jeho dokončovací zařízení vytvářejí tiskové produkty, které vynikají a vytvářejí přidanou hodnotu. Společnost Konica Minolta se v Evropě etablovala jako lídr na trhu produkčního tisku již více než deset let (InfoSource).
 
Podmínky a názvy produktů mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků a tímto se potvrzují.

Kontakt

Kontakt

Vladimíra Hajduková

Product Manager PP & Label

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

vladimira.hajdukova@konicaminolta.cz