Chytré zrcadlo od Konica Minolta chrání zdraví zaměstnanců

13. pro 2023

Zvýšení bezpečnosti práce v sektoru průmyslu, snížení chybovosti ve výrobních podnicích nebo třeba zvýšení ochrany pacientů i lékařů v nemocnicích. Nová technologie FORXAI Mirror od Konica Minolta dokáže díky umělé inteligenci upozornit na chybějící ochranné pomůcky, jejich špatné nasazení nebo poškození. Zařízení v podobě „chytrého zrcadla“ je vhodné do provozů, kde nesprávné použití ochranných pomůcek může způsobit škodu na zdraví či majetku. Úspora nákladů na léčbu pracovních úrazů...

Na provoz českých a slovenských firem dohlíží již 5 000 chytrých kamer Konica Minolta

26. zář 2023

Dokážou predikovat vznik požáru dříve, než nastane, odhalit defekt produktu ještě než sjede z výrobní linky nebo dopředu upozornit ostrahu na hrozbu vandalismu. České a slovenské firmy stále častěji spoléhají na umělou inteligenci a její propojení s chytrými kamerami. Od roku 2017 jen společnost Konica Minolta nainstalovala ve více než třech stech českých a slovenských podnicích přes 5 000 kamer.

Konica Minolta slaví 150 let: Na MSV 2023 představuje pokročilé AI technologie

15. zář 2023

Účastníme se nejvýznamnější veletržní události roku, Mezinárodního strojírenského veletrhu. Návštěvníky zveme do našeho FORXAI studia na stánek 078 v hale F. FORXAI Mirror představíme na MSV 2023 v premiéře.