Konica Minolta byla již podruhé za sebou zařazena mezi 100 nejlepších světových inovátorů roku 2023 společností Clarivate

| 23 února 2023

Společnost Konica Minolta, Inc. oznámila, že britská společnost Clarivate Plc, která poskytuje globální informační služby (Clarivate), zařadila Konica Minolta mezi 100 nejlepších globálních inovátorů pro rok 2023 (Top 100 Innovators), a to již druhý rok po sobě.


Při sestavování tohoto seznamu společnost Clarivate využívala vlastní údaje o duševním vlastnictví a patentech k identifikaci společností a organizací, které splnily kvalifikační kritéria, tj. podaly 500 nebo více patentových přihlášek od roku 2000 a během posledních pěti let jim bylo uděleno 100 nebo více patentů. Poté Clarivate identifikované kandidáty zhodnotila z hlediska čtyř faktorů: vliv, úspěch, globalizace a vzácnost.
 
Společnost Konica Minolta se snaží maximálně využít svá nehmotná aktiva, včetně lidských zdrojů, zapojení zákazníků a vlastních technologií k řešení sociálních problémů, dosažení udržitelného růstu podnikání a zvýšení hodnoty společnosti prostřednictvím spolupráce se zákazníky.
 
Společnost Konica Minolta si uvědomuje, že duševní vlastnictví je součástí jejích důležitých nehmotných aktiv a zdrojem její schopnosti nabízet hodnoty, a proto se i nadále zavazuje vytvářet nové hodnoty, které přinášejí společnosti inovace, rozvoj vysoce kvalitního duševního vlastnictví a úsilí o spoluvytváření se zákazníky, které přispívá k řešení sociálních otázek a urychluje růst podniku pokračováním vhodných investic.
 

Sledujte nás i na sociálních sítích.