Aktuální situace v Konica Minolta

| 25 března 2020

Bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Stejně tak se snažíme o to, aby naše služby fungovaly i nyní v rámci možností tak, jak mají. Co pro to momentálně děláme a jak to u nás vypadá?


Bezpečí pro vaše zaměstnance i náš servisní tým 

  • Každý zákazník má jiné potřeby a požadavky vyvolané aktuální situací. Pokud nám o nich řeknete a bude to v našich silách, vždy je dodržíme. 
  • Dezinfikujeme. Nástroje i samotné stroje. Běžnou součástí našich výjezdů je teď dezinfekce každé multifunkce.  
  • ​Máme štěstí a momentálně je náš servisní tým v plném počtu. Jsme ale připraveni i na situaci, kdyby se štěstí unavilo – technici jsou rozděleni do týmů, které pracují zcela odděleně. V případě karantény by tak zaskočil jiný tým. 
  • ​Všechno, co jde, spravujeme vzdáleně. Tam, kde tato možnost není, se řídíme aktuálními hygienickými a bezpečnostními požadavky. 

  

Infolinka 

Neustále funguje i naše infolinka a zákaznické centrum. Kolegyně jsou každý pracovní den od 7:30 do 16:30 připraveny odpovědět na všechny vaše dotazy. Zavolejte na 841 777 777 nebo napište na info@konicaminolta.cz. Rádi s vámi zůstáváme v kontaktu. 

 

Za normálních okolností bych se s vámi chtěl/a vidět 

Máte zájem o naše služby a rádi byste zjistili víc? To nás moc těší. Je to totiž skvělá příležitost, kdy můžeme využít všechny online nástroje, které máme k dispozici. Konica Minolta už dávno nejsou jen tiskárny, zaměřujeme se i na IT řešení. Ukážeme vám je v praxi – třeba přímo při komunikaci s naším obchodním zástupcem nebo konzultantem. 

 

Dostupnost produktů a náhradních dílů 

Momentálně jsou naše sklady plné všeho, co potřebujeme k zajištění služeb tak, jak jste od nás zvyklí. Kolegové z logistiky se starají o to, abychom měli k dispozici vše, co potřebujeme. Pokud by se situace změnila, dáme vám vědět. 

 

Všichni zaměstnanci 

Konica Minolta tvoří kromě servisních techniků a obchodníků velký tým lidí, se kterými běžně nepřijdete do kontaktu. Společně pečujeme o své zdraví – pokud to jde, pracujeme vzdáleně, dodržujeme všechny hygienické zásady, naše kanceláře voní dezinfekcí víc než kdy dřív a místo toho, abychom cestovali, zůstáváme tam, kde to máme nejradši – v okolí domova. 

 

Pokud máte i po přečtení předchozích řádků jakýkoliv dotaz, obraťte se na naše kolegyně na zákaznickém centru. A nezapomeňte – #spolecnetozvladneme. Přejeme pevné zdraví a hodně sil. 

 

Tým Konica Minolta