DIGITÁLNÍ ETIKETY

MASIVNĚ ROSTOUCÍ TRH

Význam etiket

Význam etiket


Ačkoli neustále se vyvíjející situace kolem Covidu-19 přináší nové a nečekané výzvy, etikety budou dál hrát významnou roli v celém globálním výrobním, dodavatelském a spotřebitelském řetězci.


Etikety jsou součástí dodavatelského řetězce základních potřeb a jsou nepostradatelným nástrojem pro poskytování informací. Ať už jde o jídlo, nápoje, domácí potřeby, léky nebo hygienu. Velikost nebo váha, použité surovin nebo všeobecné pokyny k užití - etiketa je základ všude.

Tisk etiket během COVID-19

Tisk etiket během COVID-19

Soabar během krize kolem Covidu-19 ztrojnásobil výrobu digitálních etiket

Náš zákazník, Soabar Ltd., soustředil svou výrobu po vypuknutí epidemie Covid-19 převážně na farmaceutický, hygienický a potravinářský sektor. „Byli jsme svědky prudkého vzestupu poptávky po digitálních etiketách a nebýt zařízení Konica Minolta, jen s obtížemi bychom dokázali vyhovět svým zákazníkům,“ říká výkonný ředitel Phil Achurch.

Zjistěte více o cestě společnosti Soabar Ltd. a jak ji Konica Minolta podpořila při vstupu do výroby digitálních etiket.

Dopad koronavirového lockdownu na tisk etiket

Stáhněte si naše infografiku a zjistěte, jaký byl vliv koronavirového lockdownu na tisk etiket, realizovaných díky našim tiskárnám AccurioLabel po celé Evropě.

Stáhnout infografiku
FACTS and FIGURES tiskárny etiket 2

Chcete vyzkoušet digitální tisk etiket?

Chcete vyzkoušet digitální tisk etiket?

Typické využití etiket

Lesklý nebo matný samolepicí papír, YUPO, PET, PP - AccurioLabel 230 podporuje značné množství materiálů. Objednejte si svou sadu vzorků, abyste viděli celou šíři použitelných materiálů.

CHCI SADU VZORKŮ

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

Zvažte tisk etiket s AccurioLabel 230

Výhody tisku digitálních etiket jsou jasné: rychlost a operativnost, odpadá výroba štočků, variabilní data, nenáročná obsluha, vysoký zisk i pro malé zakázky ... A to samozřejmě není vše.

Přáli byste si vidět AccurioLabel 230 v akci? Níže si zarezervujte předvedení této technologie s některým z našich odborníků!

Požádejte o ukázku naše specialisty!

Náš specialista vám předvede všechny výhody technologie tisku etiket, které mohou pomoci vašemu podnikání.

Mám zájem o novinky z Konica Minolta prostřednictvím:

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány výlučně za účelem vyřízení dotazu/poptávky/registrace na seminář. Plné znění našich Zásad naleznete v dokumentu Ochrana osobních údajů. Údaje z formuláře budou následně po vyřízení smazány. Nebudou předány třetí straně ani do třetí země.

Textová pole s * jsou povinná!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings