DIGITÁLNÍ ETIKETY

MASIVNĚ ROSTOUCÍ TRH

 

Význam etiket

Význam etiket


Ačkoli neustále se vyvíjející situace kolem Covidu-19 přináší nové a nečekané výzvy, etikety budou dál hrát významnou roli v celém globálním výrobním, dodavatelském a spotřebitelském řetězci.


Etikety jsou součástí dodavatelského řetězce základních potřeb a jsou nepostradatelným nástrojem pro poskytování informací. Ať už jde o jídlo, nápoje, domácí potřeby, léky nebo hygienu. Velikost nebo váha, použité surovin nebo všeobecné pokyny k užití - etiketa je základ všude.

Tisk etiket během COVID-19

Tisk etiket během COVID-19

AccurioLabel 230 – nejlepší řešení pro výrobu digitálních etiket

Naši kolegové připravili krátké video, kde během několika minut představí klíčové vlastnosti naší vlajkové lodi pro tisk etiket, rolového stroje AccurioLabel 230. Chcete se svézt na vlně extrémně rostoucího a velmi lukrativního trhu digitálních etiket? Zajímá vás, na co a pro koho je takový stroj vhodný a co vše zvládne potisknout? Podívejte se na video a pokud vás zaujme, přijďte se osobně podívat na náš showroom v Brně. Rádi vás uvidíme a přesvědčíme!

Rezervujte si ukázku

Dopad koronavirového lockdownu na tisk etiket

Stáhněte si naše infografiku a zjistěte, jaký byl vliv koronavirového lockdownu na tisk etiket, realizovaných díky našim tiskárnám AccurioLabel po celé Evropě.

Stáhnout infografiku
FACTS and FIGURES tiskárny etiket 2

Chcete vyzkoušet digitální tisk etiket?

Chcete vyzkoušet digitální tisk etiket?

Typické využití etiket

Lesklý nebo matný samolepicí papír, YUPO, PET, PP - AccurioLabel 230 podporuje značné množství materiálů. Objednejte si svou sadu vzorků, abyste viděli celou šíři použitelných materiálů.

CHCI SADU VZORKŮ

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

Zvažte tisk etiket s AccurioLabel 230

Výhody tisku digitálních etiket jsou jasné: rychlost a operativnost, odpadá výroba štočků, variabilní data, nenáročná obsluha, vysoký zisk i pro malé zakázky ... A to samozřejmě není vše.

Přáli byste si vidět AccurioLabel 230 v akci? Níže si zarezervujte předvedení této technologie s některým z našich odborníků!

Požádejte o ukázku naše specialisty!

Náš specialista vám předvede všechny výhody technologie tisku etiket, které mohou pomoci vašemu podnikání.

Required form 'BCZBookDemoForm' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies