COBOT
UR5E

Lehký a univerzální

Chci se dozvědět více

COBOT, KTERÝ TO VŠECHNO ZAČAL


Verze cobota e-Series s užitečným zatížením 5 kg, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2008, se dočkala technologických vylepšení a pokračuje v cestě za bezproblémovou integrací do široké škály aplikací.

Model UR5e je ideální pro ty, kteří potřebují dostatečně lehkého cobota pro montáž do stávající výrobní linky (například na stůl nebo dovnitř stroje). Zvedá lehké až středně těžké předměty a rameno dosáhne o 20 cm dále než ruka průměrného pracovníka. To se hodí v případě, že je potřeba předměty umístit do útrob strojů nebo prostě tam, kam vaši zaměstnanci nedosáhnou.

1. PRODUKTIVNÍ

Zvyšte dobu provozu a produktivitu a eliminujte chyby zavedením automatizovaných standardizovaných postupů.

2. AGILNÍ

Vytvářejte nová řešení, opětovně používejte programy pro opakující se úlohy a v případě potřeby přesuňte cobota do nových procesů.

3. POMÁHÁ ZAMĚSTNANCŮM

Dejte svým zaměstnancům možnost soustředit se na to, v čem jsou nejlepší a zbytek nechte na cobotovi.

KLIDNĚ ZHASNĚTE, PRACUJEME DÁL

Automatizace úloh vám dává možnost spouštět úlohy samostatně bez neustálé kontroly zaměstnanců. Coboty navíc spotřebovávají méně elektrické energie než tradiční průmyslové roboty. Zatímco UR5e dokáže zvednout 5 kg, spotřebuje v průměru jen 200 W, což je stejně jako herní konzole. Zvýšíte tak výkon pracovních procesů a zároveň udržíte nízkou spotřebu elektrické energie.

OBLASTI POUŽITÍ

 
         

SKUTEČNÝ UŽITEČNÝ VÝKON

Zabezpečte pracoviště pomocí cobota, který vám umožní růst spolu s vašimi projekty. Při požadavku na zvedání těžkých předmětů na maximální vzdálenost se neomezujte způsobem montáže koncového efektoru. Pokud předměty vyžadují změnu způsobu zvedání, která má za následek posun těžiště, UR5e vás v této změně podpoří.

NAVRŽEN TAK, ABY VÁM USNADNIL PRÁCI

 
Rychlé nasazení
Rozbalení cobota, jeho montáž a naprogramování prvního jednoduchého úkolu trvá netrénovanému operátorovi obvykle méně než hodinu.
Úspora místa
Malá plocha našeho cobota otevírá příležitosti k automatizaci úloh ve stávajících výrobních zařízeních, kde je často omezená plocha a vysoké prostorové náklady.
       
Nízká spotřeba
Samostatné spouštění úlohy díky automatizaci bez neustálého sledování zaměstnanců. Coboty UR navíc spotřebovávají méně elektrické energie než tradiční průmyslové roboty.
Spolupráce a bezpečnost
Všechny coboty jsou vybaveny technologiemi snímání síly a detekce kolizí. Tyto funkce umožňují našim cobotům pracovat přímo vedle vás bez nutnosti používat bezpečnostní bariéry nebo klece.
       

PŘÍKLADY POUŽITÍ

Cobot UR5e: automatizace pro agilní a efektivní výrobu

Objevte výhody našeho UR5e Cobota, který přináší revoluci do vaší výrobní linky. S jeho unikátní technologií snímání síly a detekce kolizí nabízí bezpečnou spolupráci bez potřeby bezpečnostních bariér. Zvyšte produktivitu, minimalizujte chyby a umožněte zaměstnancům soustředit se na klíčové úkoly. UR5e vám umožní rychlé nasazení a úsporu místa, otevírající nové možnosti v automatizaci.

Stáhnout brožuru

Chcete získat více informací o inovativním Cobotu a vidět ho v akci? Nebo si dokonce přejete zarezervovat osobní ukázku v našem pražském Showroomu? Stačí kliknout na následující tlačítko a přesměrujeme vás na naši speciální stránku s podrobnými informacemi a rezervačním formulářem.

Zanechte nám zprávu

Vaše dotazy jsou pro nás důležité. Vyberte prosím oblast, ve které potřebujete pomoc, a my vás co nejdříve ozveme. Děkujeme za váš zájem o naše produkty.