Vytvoř origami a vyhraj

jsi jen krůček od skvělé ceny

odevzdat origami

S origami pro dobrou věc

Konica Minolta letos slaví 150 let, a to se musí oslavit. Připravili jsme si pro tebe zábavnou firemní aktivitu ve skládání origami. Na stole v kanceláři už na tebe čekají desky s kreativní sadou pro tvoření. Inspiraci i návody najdeš všude po internetu. Čas už běží, pusť se do toho!

O co se hraje?

Autor nejlepšího a nejkreativnějšího origami obdrží voucher v hodnotě 150 € na e-shop alza.cz nebo mall.cz. To ale není všechno, myslíme i na vaše kolegy. Vítězi a jeho pobočce bude zorganizován teambuilding s dobročinným nebo ekologickým přesahem. Tak co, namotivovali jsme tě?

Do kdy soubory odevzdat?

Svoje origami (klidně i víc, ať máš větší šanci na výhru) odevzdej do 18.6.2023 pomocí tohoto formuláře. Po odevzdání ti do e-mailu přijde potvrzení, že jsme tvoje výtvory obdrželi.

Jak bude soutěž probíhat?

Po uzavření odevzdávárny vybereme za každou pobočku max 3 nejlepší origami. O absolutním vítězi ale budete rozhodovat vy prostřednictvím Yammeru. A aby to bylo fér, autoři zůstanou v anonymitě. Výtvor s nejvíce lajky se stane vítězem.

 


Už jste viděli naše inspirativní video k 150. výročí?

Cesta Konica Minolta a vize Imaging to the People začala již před 150 lety s cílem dělat věci jinak. Na naší 150leté cestě se odehrálo nespočet příběhů a inovací řady produktů. Ta stejná síla, co nás hnala tehdy kupředu nás doprovází až do teď. A to je teprve začátek.