MGI JETvarnish 3D One

MGI JETVARNISH 3D One

  • VYSOKÁ PRODUKTIVITA – Model JETVARNISH 3D One je zařízení pro UV parciální lakování, které používá jednoprůchodový tisk a nabízí vysokou rychlost a produktivitu.
  • TECHNOLOGIE INKOUSTOVÉHO UV TISKU – Kombinace inteligentní a exkluzivní technologie inkoustového tisku společnosti MGI, s piezoelektrickými tiskovými hlavami KONICA MINOLTA Drop-on-Demand vám přináší kvalitu, kterou si zasloužíte – od první až po poslední stránku.
  • AIS SmartScanner pro automatickou a velmi přesnou registraci při zpracování tiskových archů.
  • SOFTWAROVÁ SADA SOUČÁSTÍ DODÁVKY – Tento nástroj umožňuje sledovat úlohy, spravovat frontu úloh, vytvářet job tickety a nastavovat AIS Smart scanner – to vše s pomocí jediného, snadno použitelného nástroje.
  • LAK NA OFSETOVÝCH A DIGITÁLNÍCH TISCÍCH –  a to s laminací i bez, dělá vaše workflow velmi flexibilní.
  • VARIABILNÍ SÍLA LAKU – mezi 21 a 116 mikrony pro 2D a 3D-haptický efekt při jednou průchodu.
  • ECO-FRIENDLY – in-line LED sušička pro ozone-free prostředí.
MGI JETvarnish 3D One

Klíčové vlastnosti

Klíčové vlastnosti

MGI JETVARNISH 3D ONE

Neomezujte se jen na skvěle provedené výtisky – je čas nabídnout zákazníkům produkty s přidanou hodnotou a možností rozvinout jejich kreativitu. Tiskárna JETVARNISH 3D ONE změní vaše tištěné materiály v působivé a neodolatelné výtisky, které okamžitě zaujmou vašeho zákazníka. Můžete snadno parciálně lakovat veškeré výtisky, zvýraznit ohraničené oblasti nebo přidávat 3D efekty, díky kterým budou vaše tištěné materiály živější a zaujmou i na dotyk. MGI JETVARNISH 3D ONE je plně digitální řešení, které umožňuje nabízet atraktivní tiskové produkty při zachování vysoké efektivity.

MGI JETvarnish 3D One

Specifikace a ke stažení

Specifikace a ke stažení

Chci vědět více