PVA EXPO PRAHA
Beranových 667, Praha 9
Sdílet
V květnu nás čeká už 27. ročník největšího veletrhu reklamy, médií a polygrafie ve střední a východní Evropě a Konica Minolta u toho ani letos nemůže chybět.
Hlavní atrakce expozice? Naše vlajková loď AccurioJet KM-1e s HD, kterou jsme zvětšili do nadrozměrné velikosti. Přijďte na naši interaktivní prohlídku uvnitř stroje a probádejte s námi možnosti vysoké kvality tisku a širokého barevného gamutu s technologií Dot Freeze. Na stánku budou k vidění i naše další technologie – AccurioPress C12000 a MGI JETVARNISH 3D One. Těšit se můžete i na zajímavé přednášky se zákazníky, kteří technologie Konica Minolta využívají a rádi se podělí o své zkušenosti. Přijďte se inspirovat novými možnostmi tisku pro vaše obaly a etikety zítřka! Najdete nás u stánku 2C09 v hale 2 na Reklama Polygraf Obaly, PVA EXPO Praha-Letňany, od 3. do 5. května 2022.
CEO, Litograf
Jaroslav Vidra
Spoluzakladateľ rodinné tiskařské firmy Litograf věří, že primární funkcí obalu je reprezentace výrobku. Díky spolupráci se společností Konica Minolta vyvinuli jednoduchý systém zaměřený na výrobu etiket pro jejich zákazníky. Na našem stánku bude hovořit na téma Etiketa hodná produktu.
Obchod/finance, dům tisku
Jiří Stibor
V oboru polygrafie pracuje víc než 30 let. Je specialista na digitální tisk, zejména personalizované a hybridní zakázky. Na našem stánku bude hovořit na téma digitální lakování a zlacení.
Manažer marketingu, EUROPAPIER-BOHEMIA
Peter Lacina
Na našem stánku bude hovořit na téma Ekologie a trendy v polygrafii
Digitální lakování a zlacení /Jiří Stibor, Obchod/finance, dům tisku s.r.o.
Jaké jsou problémy digitálního a klasického parciálního lakování? Jaké řešení vybrat pro výrobu malých nákladů obalů a tiskovin? O tom si povíme se specialistou na digitální tisk.
Ekologie a trendy v polygrafii /Petr Lacina, Manažer marketingu, EUROPAPIER-BOHEMIA
Dozvíte se o ekologických aspektech polygrafické výroby a předpokládané trendy vývoje oboru polygrafie.
Etiketa hodná produktu / Jaroslav Vidra, CEO, Litograf s.r.o.
Litograf věří, že primární funkcí obalu je reprezentace výrobku. Na veletrhu se s nami podělí o jejich knowhow, jak vytvářejí grafický návrh na míru zákazníkovi, jak optimalizují výrobní proces a jak jim moderní technologie pomáhají odlišit výrobky jejich zákazníků od všech ostatních.
Růst díky inovacím / Výrobapro
I v těžkém období lze růst a rozvíjet firmu. Vždy je důležité reagovat na měnící se trh.
SW AccurioPro Flux a Enfocus /Jan Štor, GRAFIE CZ, s.r.o.
Chcete efektivní, kvalitní a spolehlivý software pro váš tisk? Přijďte si vyslechnout tipy od Jena Štora z Grafie.
Jaké jsou problémy digitálního a klasického parciálního lakování? Jaké řešení vybrat pro výrobu malých nákladů obalů a tiskovin? O tom si povíme se specialistou na digitální tisk
Vyhodnocení soutěže RADOST a SMÍCH 2.0 /moderované
Společnost Konica Minolta vyhlásila v polovině únoru soutěž pro studenty středních polygrafických škol o nejlepší digitálně zpracovaný plakát s tématem „RADOST A SMÍCH 2.0“. Jejich plakáty vytiskneme na technologii AccurioJet KM-1e s HD. Návštěvníci veletrhu vyberou 3 nejlepší projekty, které budou vyhlášeny a oceněny přímo na veletrhu.
Kvalita tisku na nejvyšší úrovni. Projeďte se naší vlajkovou lodí AccurioJet KM-1e HD, kterou jsme na veletrhu zvětšili do nadrozměrné velikosti. Zveme vás na interaktivní prohlídku uvnitř stroje.
Se vstupenkami si nemusíte dělat hlavu, zveme vás. Stačí se registrovat v tomto formuláři.
Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies