Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Připojte se ke Konica Minolta na drupa 2024

Objevte potenciál v budoucnosti tisku

Navštivte nás na stánku Konica Minolta v hale 8B


Přijďte na veletrh drupa 2024 a žasněte, jak se svět tisku vyvíjí jako nikdy předtím! Navštivte nás na stánku v hale 8B a objevte naše nejnovější průlomové pokroky v technologii tisku. Přidejte se k nám a přehodnoďte váš pohled na produktivitu, kvalitu a udržitelnost v tisku.
Zažijete, jaký význam má tisk v Konica Minolta a jak vidíme budoucnost tiskových technologií.


Co pro vás máme připraveno:
 

  • Vstoupíte do budoucnosti tisku, kde každá tištěná stránka, obal, štítek, lakování, fólie a dokončování přináší jedinečnou hodnotu.
  • Naše inovativní řešení jsou přínosné pro celou společnost a posouvají hranice toho, co je vůbec možné.
  • Stanete se svědky průlomových objevů, které vás inspirují k touze přehodnotit svůj vlastní postoj k tisku.
  • Ponoříte se do poutavého příběhu o Průmyslu 5.0, kde se setkávají škálovatelnost, spolehlivost, udržitelnost a automatizace chytrých provozů, vše pro dosažení jedinečného prožitku.

Přidejte se do našeho VIP klubu

Buďte v obraze a objevte novinky Konica Minolta na drupa 2024!

Přidejte se do našeho VIP klubu a získejte exkluzivní informace, novinky a avíza o naší účasti na drupa 2024 dříve, než před jejich zveřejněním v běžných médiích. Jako poděkování za tuto aktivitu od nás při návštěvě našeho stánku v hale 8B obdržíte speciální dárek.

Neváhejte a přihlašte se ještě dnes!

Připojte se do našeho klubu


 


 

"drupa je základním pilířem v našem tiskovém odvětví. Je vzdělávací, informativní a inspirativní – skutečně se těšíme na tuto jedinečnou možnost setkání a nemůžeme se dočkat, až tam budeme.

Jako globální technologický lídr bude Konica Minolta opět na veletrhu významně zastoupena. Zavazujeme se k cílům udržitelnosti a sociální odpovědnosti, které jsou zakořeněny hluboko v naší DNA. Návštěvníkům našeho stánku jsme připraveni pomoci přehodnotit jejich možnosti, umocnit jejich kreativní nápady a společně objevit potenciál tisku.

drupa poskytuje ideální platformu, kde můžeme předvést nejnovější technologie a vylepšení a dále identifikovat a otevírat potenciál digitalizace pro naše zákazníky."

Objevte potenciál v budoucnosti tisku

Objevte potenciál v budoucnosti tisku

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Webová stránka

Připojte se do našeho VIP klubu

Jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet novinky z drupa 2024. Prosím, zaregistrujte se a obdržíte první e-mail v březnu 2024.

Textová pole s * jsou povinná!