KDY
25.8. v 10:00
KDE
On-line odkudkoli
CO
Webinář

Webinář: Elektronické ukládání, schvalování a podepisování dokumentů

Elektronické ukládání, schvalování a podepisování dokumentů

Ukládání dokumentů a jejich podepisování v elektronické podobě, online přístup ke všem z nich, jejich schvalování nebo důvěryhodná archivace? Žádná věda, když víte, jak na to.


Zveme vás na webinář, kde se s vámi o svoje zkušenosti z této oblasti podělí Petr Atanasčev a Lukáš Král. Ti už několik let nahlíží pod pokličku fungování stovkám firem. Ví, jaké problémy při práci s dokumenty řeší, co se jim osvědčilo a kde se vždy najde prostor pro zlepšení. 


Co konkrétně uvidíte:

  • Jak elektronicky schválit fakturu?
  • Jak zjistit trvání schvalování dokumentů?
  • Jak připravit smlouvu a následně zajistit její podepsání v elektronické podobě -> aneb Už žádné poštovné a oboustranně podepsaná smlouva do hodiny.
  • Jak ukládat další typy dokumentů?


FlowDoc - produktová stránka

Přednášející

Přednášející
Lukáš Král open image in modal
quotation marks

Product Manager Enterprise Content Management

Lukáš Král

Je specialista na digitalizaci a inteligentní správu podnikového obsahu, což můžou být různé tipy dokumentů až po firemní data. Zákazníkovi toto řešení přináší vyšší efektivitu, zrychlování procesů, snižuje náklady a v neposlední řadě to dělá spokojené zaměstnance, jakožto koncové uživatele těchto moderních nástrojů.

Petr Atanasčev open image in modal
quotation marks

Head of Product Management

Petr Atanasčev

Má na starosti tým produktového managementu v CZ a SK. Dřív působil na pozici konzultanta a navrhoval řešení pro zákazníky. Nyní tyto zkušenosti sdílí s kolegy a sleduje trendy v oblasti digitální transformace.

Program

Program
25.
srp 2020

Začátek

Prezentace

Dotazy, konzultace

Elektronické ukládání, schvalování a podepisování dokumentů

Elektronické ukládání, schvalování a podepisování dokumentů

Registrace na webinář

Elektronické ukládání, schvalování a podepisování dokumentů

Mám zájem o novinky z Konica Minolta prostřednictvím:

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány výlučně za účelem vyřízení dotazu/poptávky/registrace na seminář. Plné znění našich Zásad naleznete v dokumentu Ochrana osobních údajů. Údaje z formuláře budou následně po vyřízení smazány. Nebudou předány třetí straně ani do třetí země.

Textová pole s * jsou povinná!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings