Zünd Automation Experience

Poznejte Automatizaci Zünd

O akci

O akci

Zünd

Zünd je tradiční, rodinná, švýcarská značka, která se soustředí na výrobu a vývoj nejlepších digitálních řezacích plotrů na světě. V mnoha oblastech, ve kterých nachází plotry Zünd uplatnění je v dnešní době kladen důraz na automatizaci a efektivitu provozu. S tím jak se zmenšují série, personalizují zakázky a není snadné najít na trhu spolehlivé zaměstnance roste poptávka po automatizaci.

Na naší akci, speciálně dedikované českým a slovenským zákazníkům s primárním zaměřením na oblast výroby obalů, řezání kartonu a lepenky, klasického ofsetového, flexo i digitálního tisku dostanete možnost navštívit a prohlédnout si centrálu a výrobní závod společnosti Zünd a jeho showroom ve švýcarském Altsttätenu (kontakt).

 

Restaurace STOSSWIRT

Součástí prezentační akce bude tradiční, švýcarská večeře, která se dá využít i pro networking s ostatními účastníky a tradiční forma místního curlingu v krásném prostředí tradiční, dřevěné švýcarské chalupy Stosswirth v Altsttätenu.

Na závěr v případě zájmu zajímavá návštěva zákazníka, společnosti HEER Verpackung který využívá ve svém provozu automatickou linku BHS 150. Firma je dodavatelem světových kavárenských společností a zpracovává zejména papír, karton, lepenku a pěnu. Budete mít možnost nahlédnout do reálného provozu.

 

HEER Verpackung

Společnost HEER Verpackung - homepage

Partneři

Partneři
KM_logo.png
KOENIG_-_BAUER_logo.png
durst_logo.png

Technologie

Technologie

Zünd S3 M800

Během 2 dnů, které strávíte spolu s námi ve Švýcarsku budete mít možnost si prohlédnout, vyzkoušet a otestovat všechny dostupné řezací plotry, které Zünd vyrábí od nejmenšího kompaktního modelu S3 M 800 s ukázkou nakládání a robotického vykládání. (produktová stránka).

Zünd G3

Dále se seznámíte s vlajkovou lodí Zünd G3 s ukázkami řezání a funkcí tandem a řezání vysoké pěny 110mm (produktová stránka).

Zünd D3 BHS 150

Také se seznámíte s nejvýkonnější a plně automatickou výrobní linku speciálně určenou pro karton a lepenku Zünd D3 BHS 150 (produktová stránka).

AccurioJet KM-1

Během naší akce si můžete poslechnout zajímavé prezentace našich partnerů z firem KONICA MINOLTA na téma digitální malonákladový tisk a jeho možnosti včetně personalizovaného lakování (produktová stránka).

Durst Delta WT 250

Koenig & Bauer a DURST ukáží možnosti a novinky v digitálním potisku kartonu a lepenky (produktová stránka).

Lamina Glueline

Dále představí možnosti automatického lepení krabic a displejů (produktová stránka).

Program

Program

Registrace

Registrace

Poznejte Automatizaci Zünd

Po registraci od nás obdržíte potvrzení a následně na uvedený e-mail zálohovou fakturu na účastnický poplatek ve výši 1 500,- Kč bez DPH/osobu. Po uhrazení tohoto poplatku se nemusíte o nic starat, pouze přijet do Zündu. Ubytování, společný večerní program, večeře, občerstvení a zázemí během obou dní je v ceně tohoto poplatku. Ubytování bude v hotelech Lindenhof: http://www.lindenhof-altstaetten.ch/home/  nebo Sonne: https://sonne-altstaetten.ch/index.php/en/start/. Poplatek pro druhou osobu z firmy je 1 000,- Kč/osobu bez DPH. 

Pozn: Registrace se zálohou je pro nás potvrzení, že dorazíte.

 

Required form 'EventRegistration_Poznejte_Automatizaci_Zund' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies  

Kde a kdy

Kde a kdy

26 – 27.11.2019 v centrále firmy Zünd ve Švýcarském Altsttättenu

Zünd Systemtechnik AG
Industriestrasse 8, 9450 Altstätten
GPS: 47.378047, 9.557837

Poznejte Automatizaci Zünd - Image Map