O SOUTĚŽI

Společnost Konica Minolta vyhlašuje soutěž pro studenty středních polygrafických škol. Navrhni digitálně zpracovaný plakát s tématem „RADOST A SMÍCH 2.0“ a zasoutěž si o zajímavé ceny v hodnotě až 15 000 Kč!
 
Úkolem je vytvořit digitálně zpracovaný plakát, ať už ve formě fotografie, digitální kresby, ilustrace nebo příp. kombinované techniky. Zaměř se na to, co ti během posledních dvou let dělalo radost. Jaké chvíle ti vykouzlí úsměv na tváři i v této době, která nás často odděluje od rodiny a kamarádů?
 
Výstupem má být plakát ve formátu PDF; formát tisku B2 (500 x 700 mm); spad 2,5mm; rozlišení minimálně 300 dpi.
 
V polovině dubna vybere odborná porota nejlepších 5 projektů, které budou vytištěny na stroji AccurioJet KM-1e a vystaveny na stánku Konica Minolta na veletrhu Reklama Polygraf Obaly ve dnech 3. – 5.5.2022. Nejlepší práce tak uvidí stovky návštěvníků výstaviště!

Návštěvníci veletrhu vyberou 3 nejlepší projekty, které budou vyhlášeny a oceněny přímo na veletrhu.
 
Porota bude hodnotit hlavně:

  • nápaditý výtvarný/grafický projev

  • originalita a inovatívnost projektu
  • vystižení tématu – „RADOST A SMÍCH“. Zaměř se na to, co ti během posledních dvou let dělalo radost.


OCENĚNÍ

Ze zaslaných prací odborná porota vybere celkem 5 soutěžních projektů, které se dostanou do užšího výběru a budou prezentované v květnu na veletrhu Reklama Polygraf Obaly.
 
Návštěvníci veletrhu budou následně moci hlasovat v termínech 3. - 4. 5 za vítězné tři projekty, které budou oceněny poslední den veletrhu 5. 5. 2022.
 
1. místo – Ipad s Apple Pencil v hodnotě 15 000 CZK
2. místo –  Apple Watch SE chytré hodinky
3. místo –  Apple AirPods bezdrátová sluchátka


PODMÍNKY SOUŤEŽE A TERMÍNY

Pro koho: Studenty 1. -  4. ročníku středních polygrafických škol a polygrafických oborů
Svůj návrh pošli: do 21. března 2022 23:59 dole v přihlašovacím formuláři
V případě dalších dotazů se ozvi: marketing@konicaminolta.cz

Vyhodnocení soutěžních prací se uskuteční během veletrhu Reklama Polygraf Obaly, 5. května 2022.

 

Tvůj plakát vytiskneme na AccurioJet KM-1e

Pro dosažení profesionálního výsledku je dobré, aby designer alespoň rámcově věděl, jakou technologií se daná zakázka bude vyrábět. Umožní to maximálně využít potenciál technologie a zároveň se předejde problémům při zpracování. Jak digitální tiskový stroj AccurioJet KM-1e funguje se můžeš dozvědět prostřednictvím tohoto videa, které ti shrne všechny důležité vlastnosti a umožní nahlédnout „pod kapotu“.

Autor, kterým se rozumí osoba pod Jménem a Příjmením vyplněným níže, musí být tvůrcem přihlášeného díla nebo držitelem veškerých autorských práv k němu. Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. si vyhrazuje právo zaslané dílo nezařadit do soutěže, pokud nesplňuje podmínky soutěže, je v rozporu s platnou legislativou nebo etickými a mravními normami. Přihlášením do soutěže uděluje autor díla nevýhradní, bezplatnou, časově a územně neomezenou licenci k užití díla pro marketingové a obchodní aktivity společnosti. Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů Soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech Soutěže, bude toto zveřejněno na webových stránkách nebo facebookovém profilu Pořadatele. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.

 

REGISTRACE UKONČENA

Required form 'BCZContactForm_soutez_polygraf_fixed' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies