Kdy
14.5. v 10:00
Kde
Online odkudkoliv
Co
Online premiéra

 

 

Online premiéra AccurioPress C14000

Sledovat ONLINE

Sdílet

  •  
  •  
  •  
 

Online premiéra AccurioPress C14000

Zveme vás na českou online premiéru nové vlajkové lodi mezi tiskovými stroji Konica Minolta! Excelentní kvalita tisku, široká škála potisknutelných materiálů a nejvyšší stupeň automatizace. Chcete vědět více o tom, jak tisknout své zakázky rychle, spolehlivě a s vysokou mírou opakovatelnosti? Už příští čtvrtek v 10:00 hodin vám ukážeme, jak na to!

AccurioPress C14000

Zveme vás na online premiéru vlajkové lodi.

První AccurioPress C14000 v České republice

Jak jsme instalovali ve slowmotion.

Přednášející

Přednášející
Martin Novotný foto open image in modal
quotation marks

GRAFIE CZ, Jednatel / Odborný konzultant

Martin Novotný

Martin se polygrafii věnuje už od roku 1994. Na samém začátku se zabýval problematikou předtiskové přípravy a analogovým tiskem. Je jednatelem poradenské společnosti GRAFIE CZ, která se orientuje na český trh. V současnosti se se svými kolegy zaměřuje na vzdělávání a popularizaci polygrafie u odborné i laické veřejnosti. Více než tři roky už také poskytuje konzultační služby zaměřené na vyhledávání nových obchodních příležitostí v digitálním tisku a zpracování studií obchodních modelů v polygrafii.

Pavel Franko foto open image in modal
quotation marks

Konica Minolta, Obchodní ředitel pro produkční a industriální tisk

Pavel Franko

Pavel Franko vystudoval Západočeskou univerzitu. Polygrafii se věnuje celou svou profesní kariéru. Před nástupem do Konica Minolta se v různých manažerských funkcích zaměřoval na oblasti prodeje softwaru i hardwaru pro předtiskovou přípravu a samotnný tisk v téměř všech jeho podobách. V Konica Minolta se jako ředitel produkčního a industriálního tisku stará o růst těchto oblastí, udržení pozice lídra českého trhu, ale také rozvoj obchodu v segmentu zušlechťovacích technologií.

Milan Duška foto open image in modal
quotation marks

Konica Minolta, Produktový manager produkčního tisku

Milan Duška

Po studiu polygrafie na Univerzitě Pardubice získával cenné zkušenosti v provozech několika tiskáren, včetně roční stáže ve Spojených státech. V Konica Minolta devátým rokem podporuje prodej produkčních tiskových strojů jako produktový manažer. Nejvíce ho těší objevování nových kreativních aplikací a netradičních využití tiskových strojů, které ladí spolu se svými zákazníky.

Required form 'BEUContactForm_1' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies