MOBOTIXFACTOR

čtvrtek 14. října 2021
Hotel Kurdějov

Zaregistrovat

Title 1

content 1

Title 2

Content 2

Přijeďte poznat X-FACTOR, kterým se odlišujeme - poznejte náš


Kromě techniky, technologií a aplikací se můžete těšit na tajemné podzemí středověkého kostela či na novou unikátní výrobnu sektů, kde poznáte, že „degorsage“ či  „sabrage“ nejsou žádná zaklínadla. Pozvánka platí pro 2 osoby. Registrujte se ZDE a to nejpozději do pondělí 11. října 2021.

 

Program

Čtvrtek 14. října
10.00-12.00 Registrace, ubytování, oběd
12.15-16.00 Prezentace a workshopy
16.30-19.00 Podvečerně zábavná část - variantní program
19.30- Párty v nové „sektové hale“ - raut, hudba, volná zábava

Pátek 15. října
08.00-10.00
Snídaně, odjezd

Těší se na Vás team KONICA MINOLTA & MOBOTIX.

Lokace

Hotel Kurdějov se nachází ve stejnojmenné obci cca 4 km od Hustopečí, prezence a větší část programu proběhnou v hotelovém domě „Vinař“.

GPS: 48.9567414N, 16.7622758E

Příjezd je celkem jednoduchý:

  • z dálnice D2 sjedete na exitu 25 „Hustopeče“
  • v Hustopečích je ve směru na Kurdějov dobré místní značení... na trase podjedete dálniční most a za několik km jste v Kurdějově
  • hotel se nachází cca 500 metrů od začátku zástavby
  • ve finále odbočíte vlevo (na posledním úseku už uvidíte naše navigační tabule)

Partneři akce

Partneři akce
quotes

Itálie

A.I. Tech

A.I. Tech je vysoce dynamická a inovativní společnost, která navrhuje a vyrábí podniková řešení s umělou inteligencí v oblasti Smart Video Analysis

quotes

Ukrajina

FF GROUP

FF Group nabízí inteligentní bezpečnostní řešení na technologii LPR EDGE, která podporují dopravu, řízení přístupu a parking management.

quotes

USA

LUXRIOT

Otevřená platforma, škálovatelná řešení a efektivní výkon – to jsou klíčové funkce softwaru pro zabezpečení a sledování videa. A to s tradicí od roku 2004.

quotes

USA

SAFR / RealNetworks

SAFR dodává přesné, rychlé, nezaujaté rozpoznávání obličejů a další funkce počítačového vidění. Optimalizováno pro provoz prakticky na jakékoli kameře nebo zařízení podporujícím kameru s našimi SDKs.

quotes

Německo

MOBOTIX

MOBOTIX je mnohem víc než jen další výrobce kamer. Dodáváme komplexní inovativní řešení – spojení unikátních technologií, nejkvalitnějšího hardwaru, vyladěného softwaru a profesionálních služeb.

Registrujte se níže a to nejpozději do pondělí 11. října 2021.

Registrace

Vyplněním a odesláním formuláře vyjadřuji zájem zúčastnit se setkání
MOBOTIX-FACTOR.

Required form 'EventRegistration_mobotixfactor' does not exist.

Textová pole s * jsou povinná!

Poznámka - vaše aktuální nastavení souborů cookie vás vyloučuje z přijímání propagačních aktualizací prostřednictvím e-mailu! Chcete-li tyto aktualizace povolit, aktualizujte nastavení cookies  

Pořadatel akce oznamuje, že v souvislosti s konáním akce mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy zachycující účastníky, které mohou být následně užívány Pořadatelem akce a jeho partnery pro marketingové a propagační účely, včetně prezentace na sociálních sítích, dokud nepožádáte o zpětvzetí souhlasu s použitím. Fotograf na akci bude viditelně označen. Za pořizování a užívání takových fotografií a audiovizuálních záznamů nenáleží účastníkům jakákoliv odměna ani jiná náhrada. Účastí na akci udělujete s výše uvedeným souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Pokud si nepřejete být na akci audio/vizuálně zachycen(a),sdělte to, prosíme, jakkoliv, nejpozději při vstupu na akci organizátorům, případně přímo fotografovi. V takovém případě nebudete na záznamu zachyceni.