Navštivte Client Engagement Center Konica Minolta (CEC)
v Praze - celosvětově první zařízení tohoto typu.

 

Rádi vás srdečně přivítáme v našem moderním prostředí, kde se setkává inovativní přístup s nekonečnými možnostmi. V našich prostorách o rozloze více než 600 metrů čtverečních vám rádi ukážeme, jak vypadá budoucnost podle Konica Minolta. U nás neuvidíte pouze budoucnost tiskových technologií, ale také revoluční videoanalytické systémy a aplikace umělé inteligence. Máme pro vás připravené inspirativní ukázky a praktické demonstrace, které vám představí, jak naše inovace mohou přetvořit vaše podnikání. Přijďte a staňte se součástí naší inspirativní výstavy, která vás provede budoucností technologie podle Konica Minolta.

Inovační technologie v showroomech
Konica Minolta

Video Solution Services

Video Analytics Services

European Label Engagement Center

Co Vás zde čeká?

PRAKTICKÉ UKÁZKY

Nechte se inspirovat konkrétními příklady nasazení našich technologií v reálných prostředích. Podívejte se, jak se naše technologie přizpůsobují různým scénářům a zjistěte, jak mohou efektivně podpořit váš obchodní růst a inovace.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Objevte naše nejnovější produkty a technologická řešení, která jsou speciálně navržena tak, aby vám usnadnila dosáhnout konkurenční výhody a  pomohla posílit vaši pozici na trhu díky inteligentním a efektivním inovacím a řešením.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Každá návštěva našeho showroomu je osobní zážitek, přizpůsobený vašim konkrétním požadavkům a preferencím.
S námi nebudete jen zákazníkem, ale partnerem, který má přístup k našemu know-how a podpoře po dobu spolupráce.

Vstupte do budoucnosti s Konica Minolta

Vstupte do budoucnosti s Konica Minolta


Nahlédněte do showroomu

NEVÁHEJTE A DOMLUVTE SI SVOU NÁVŠTĚVU JIŽ NYNÍ!

Zarezervujte si svůj čas pro individuální konzultaci, osobní ukázku našich produktů a technologií nebo prohlídku našeho showroomu. Staňte se součástí naší exkluzivní zkušenosti a objevte, jak můžeme společně posunout vaše podnikání vpřed. Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi se s vámi spojíme, abychom připravili vaši návštěvu plnou inspirace a nových možností!